Najlepszy środek do dezynfekcji

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych, dobrego lekarza, informacji o zdrowym trybie życia. Podpowiadamy jak poradzić sobie z przeziębieniem, dzielimy się opiniami na temat lekarzy specjalistów.
Awatar użytkownika
andrzeja-70
Posty: 10
Rejestracja: 31 lip 2019, 21:29

Najlepszy środek do dezynfekcji

Post autor: andrzeja-70 »

Cześć! Poszukuję sprawdzonego środka do dezynfekcji. Zastanawiam się czy może warto byłoby zakupić https://dent-r.pl/dezynfekcja-i-sterylizacja/3497-ndp-air-total-green-ce.html?search_query=NDP+Air+Total++Green+CE&results=1 – macie jakieś informacje na jego temat? Jak oceniacie jego działanie?
Awatar użytkownika
gerwazy1975
Posty: 16
Rejestracja: 09 kwie 2019, 7:12

Re: Najlepszy środek do dezynfekcji

Post autor: gerwazy1975 »

Pracuję w szpitalu i od dawna używam NDP AIR Total+. Szczerze powiem, że sprawdza się świetnie – naprawdę polecam. Idealnie dezynfekuje powierzchnię i sprzęt medyczny.
steryliż21

Re: Najlepszy środek do dezynfekcji

Post autor: steryliż21 »

https://medikapoland.pl/pl/content/150- ... -powietrza to bardzo dobry producent ssprzętu do oczyszczania powietrza. Takie urządzenie mam u siebie w biurze, dzięki niemu mam czyste powietrze. Zawsze miałam problem z oddychaniem a teraz mogę swobodnie oddychać i gwarantuje nam oczyszczanie na bieżąco.
Awatar użytkownika
magdi
Posty: 156
Rejestracja: 11 lis 2019, 13:06

Re: Najlepszy środek do dezynfekcji

Post autor: magdi »

Moim zdaniem zawsze w domu powinno się mieć coś skutecznego do dezynfekcji. Bardzo ważna jest pierwsza pomoc w zranieniach skaleczeniach i ranach , żeby jak najszybciej takie oczyścić i zdezynfekować. Odpowiedni i bezpieczny jest do tego Octenisept. Dobrze jest mieć go w domowej apteczce.
ODPOWIEDZ