Naprawa zębów w Łodzi

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych, dobrego lekarza, informacji o zdrowym trybie życia. Podpowiadamy jak poradzić sobie z przeziębieniem, dzielimy się opiniami na temat lekarzy specjalistów.
Awatar użytkownika
alberta_60
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2020, 19:08

Naprawa zębów w Łodzi

Post autor: alberta_60 »

Do jakich prywatnych klinik stomatologicznych w Łodzi chodzicie? Ponoć całkiem przystępne ceny mają w medident.info.pl. Dużo dobrego słyszałam też o tamtejszych specjalistach. A na was jakie zrobili wrażenie?
Awatar użytkownika
Lajla
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2020, 18:01

Re: Naprawa zębów w Łodzi

Post autor: Lajla »

Jeśli o mnie chodzi, to ja odniosłam bardzo pozytywne wrażenie. Zapisałam się tam na leczenie kanałowe, przed czym strasznie się stresowałam. Na szczęście mogłam liczyć na profesjonalne podejście lekarzy. Prawie nic mnie nie bolało:)
Ławrr675

Re: Naprawa zębów w Łodzi

Post autor: Ławrr675 »

Lajla pisze: ↑21 sty 2021, 14:55 Jeśli o mnie chodzi, to ja odniosłam bardzo pozytywne wrażenie. Zapisałam się tam na leczenie kanałowe, przed czym strasznie się stresowałam. Na szczęście mogłam liczyć na profesjonalne podejście lekarzy. Prawie nic mnie nie bolało:)
Czy ktoś jeszcze może podzielić się swoją opinią? Szukam sprawdzonego miejsca i wolałabym nie brać kota w worku. Dobry dentysta poszukiwany!
ODPOWIEDZ