Nie mogę donosić ciąży

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych, dobrego lekarza, informacji o zdrowym trybie życia. Podpowiadamy jak poradzić sobie z przeziębieniem, dzielimy się opiniami na temat lekarzy specjalistów.
Awatar użytkownika
Ignis
Posty: 75
Rejestracja: 09 paź 2019, 10:58

Nie mogę donosić ciąży

Post autor: Ignis »

Już dwa razy poroniłam i boję się kolejny raz zajść w ciążę żeby tej traumy nie przeżywać znowu..U kogo w Krakowie się leczyć?
Awatar użytkownika
RombPodlaski
Posty: 54
Rejestracja: 08 paź 2019, 12:24

Re: Nie mogę donosić ciąży

Post autor: RombPodlaski »

Moja siostra też ma podobne problemy i już ponad rok leczy się w Krakowie w klinice niepłodności Gyncentrum na Mehoffera. Pierwsze co robią to szukają przyczyny poronień poprzez całą serię badań genetycznych i hormonalnych, a jak znajdą powód to już połowa sukcesu :)

Opieka jest naprawdę kompleksowa i jeśli chcesz urodzić to warto z takiej pomocy skorzystać. Mają siedzibę nie tylko w Krakowie, a tu możesz sprawdzić co i jak https://www.gyncentrum.pl/blog/pl/poron ... a-zapobiec
tychł

Re: Nie mogę donosić ciąży

Post autor: tychł »

Tak mi przykro, ja też tak miałam, straciłam 3 maluszków i byłam przerażona, strasznie bałam się, że może nigdy nie zostanę mamą. Zmieniłam lekarza, bo poprzedni nie robił mi nawet badań, poszłam na badania niepłodności do dr Pawlika https://gabinetypawlik.pl/diagnostyka-i ... plodnosci/ ze Specjalistycznych Gabinetów w Poznaniu. On w końcu dobrze mnie zbadał, zaproponował leczenie, które faktycznie przyniosło dobre rezultaty. Obecnie jestem mamą ślicznego i zdrowego chłopczyka :).
ODPOWIEDZ