Polipy wyrok?

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych, dobrego lekarza, informacji o zdrowym trybie życia. Podpowiadamy jak poradzić sobie z przeziębieniem, dzielimy się opiniami na temat lekarzy specjalistów.
Karolcia Żona

Polipy wyrok?

Post autor: Karolcia Żona »

Lekarz stwierdził że mam polipy endometrialne i niby można to leczyć, ale tak przyznał to bez przekonania... Powinnam się martwić o ewentualną przyszłą ciążę ?
Awatar użytkownika
RombPodlaski
Posty: 54
Rejestracja: 08 paź 2019, 12:24

Re: Polipy wyrok?

Post autor: RombPodlaski »

Znam temat, też długo się leczyłam na niepłodność tym bardziej że u mnie te polipy były w normalnym badaniu endoskopowym niewidoczne i żaden lekarz nie wiedział co mi konkretnie dolega.
Dopiero jak zbadali mnie histeroskopem to odkryli w czym rzecz i leczenie, wprawdzie długotrwałe, ale się udało :)
O metodach leczenia i rokowaniach co do tej choroby tu dość obszernie napisali https://www.gyncentrum.pl/blog/pl/5-pyt ... ometrialne
holą

Re: Polipy wyrok?

Post autor: holą »

Nie wiem czy wyrok, ale może warto zrobić dodatkowe badania, może lekarz rodzinny online będzie też w stanie coś więcej powiedzieć? Ja często korzystam z usług https://jpmedica.com/ i jestem realnie zadowolona. Czasami potrzebowałam na już telefon i nie było z tym najmniejszego problemu.
andżelika

Re: Polipy wyrok?

Post autor: andżelika »

W moim przypadku było wiele problemów dotyczących zajścia w ciąże. Byłam w kilku klinikach, ale niestety nikt mi nie pomógł. Dopiero lekarze z kliniki https://parens.pl/ zajęli się mną odpowiednio, leczenie odniosło pozytywne rezultaty i zostałam po jakimś czasie mamą.
mamć

Re: Polipy wyrok?

Post autor: mamć »

No ja byłam w podobnej sytuacji i poszłam do innego lekarza, takiego, który specjalizuje się w leczeniu niepłodności i przypadkach tego typu. Skorzystałam zatem z usług profesora Grzegorza Jakiela https://www.ginekologjakiel.com.pl/lecz ... eplodnosci w Lublinie, to doświadczony i kompetentny ginekolog. Mnie pomógł, jestem obecnie już szczęśliwa mamucią, chociaż na początku nie wydawało się to prawdopodobne, żebym w ogóle zaszła w ciążę :).
Źrebaczek

Re: Polipy wyrok?

Post autor: Źrebaczek »

Wsparcie psychologiczne jest ważnym elementem procesu diagnostyki niepłodności. Zrozumienie emocjonalnych aspektów badań i wynikających z nich wniosków ma kluczowe znaczenie dla dobrostanu pacjentów. Oferta badań diagnostycznych, wraz z dostępnym wsparciem psychologicznym, jest szczegółowo opisana na stronie https://www.novum.com.pl/diagnostyka-nieplodnosci/ co stanowi kompleksowe źródło informacji dla osób rozpoczynających proces diagnostyki.
ODPOWIEDZ