Pora na terapię?

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych, dobrego lekarza, informacji o zdrowym trybie życia. Podpowiadamy jak poradzić sobie z przeziębieniem, dzielimy się opiniami na temat lekarzy specjalistów.
Awatar użytkownika
Odeta70
Posty: 1
Rejestracja: 14 gru 2020, 10:46

Pora na terapię?

Post autor: Odeta70 »

Witajcie moi drodzy. Nigdy nie szukałam tego typu specjalistycznej pomocy, ale wydaje mi się, że będzie mi potrzebny dobry psychoterapeuta w Łodzi. Kilka zdarzeń losowych w moim życiu przyczyniło się do drastycznego spadku nastroju. Nie jestem lekarzem, żeby stwierdzić, czy to depresja, czy może coś innego, ale myślę, że nie zaszkodzi wybrać się do zaufanej poradni. Też tak sądzicie?
Justyś

Re: Pora na terapię?

Post autor: Justyś »

Na pewno warto się zwrócić o pomoc, depresja różnie się objawia, a nie ma co jej lekceważyć. Ze swojej strony mogę Ci podrzucić artykuł na blogu prowadzonym przez psychologów z Wetalk z którego dowiesz się jak pomóc osobie dotkniętej depresją. Polecam serdecznie, duża porcja naukowej wiedzy.
AnnkaŻ

Re: Pora na terapię?

Post autor: AnnkaŻ »

A czy słyszeliście o czymś takim jak "radykalne wybaczanie" ? Radykalne Wybaczanie to nowatorska metoda uzdrowienia samego siebie i relacji z innymi ludźmi poprzez uwolnienie i przekształcenie zablokowanej w nas energii na skutek doznanych w przeszłości przykrych przeżyć. Moja koleżanka zaraziła mnie ta metoda i powiem wam, że naprawdę działa. Polecam zapoznać się z oferta tego gabinetu https://janpawlak.pl/oferta/radykalne-wybaczanie , który oferuje własnie taki trening w tym trening radykalnego wybaczania innym
trening radykalnego samowybaczania (wybaczenie sobie i samoakceptacja) i manifestacja marzeń.
ODPOWIEDZ