Problem z moczeniem

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych, dobrego lekarza, informacji o zdrowym trybie życia. Podpowiadamy jak poradzić sobie z przeziębieniem, dzielimy się opiniami na temat lekarzy specjalistów.
dzoana
Posty: 10
Rejestracja: 20 maja 2020, 19:11

Problem z moczeniem

Post autor: dzoana »

Witajcie, mam problem z moczeniem u syna. Od wrzesnia zerówka, a tu wciąz pielucha na noc. Nie mam zamiaru już słuchać porad "przeczekać to minie". Gdzie szukać pomocy?
Awatar użytkownika
Wiolka
Posty: 42
Rejestracja: 23 mar 2020, 1:49

Re: Problem z moczeniem

Post autor: Wiolka »

A moczy się też w dzień, czy tylko w nocy? bo jak dobrze rozumiem pieluchę zakładasz tylko na noc? Czy jest tak ciągle, czy był czas, że dziecko nie moczyło się w nocy i zaczęło w ostatnim czasie?
Awatar użytkownika
beatta
Posty: 26
Rejestracja: 14 lut 2020, 9:44

Re: Problem z moczeniem

Post autor: beatta »

Na pewno warto zajrzeć na stronę https://suchyporanek.pl/ tam jest mnóstwo informacji jak pomóc dziecku i jakie kroki podjąć, dobrze jest prowadizc dokładne obserwacje
dzoana
Posty: 10
Rejestracja: 20 maja 2020, 19:11

Re: Problem z moczeniem

Post autor: dzoana »

Wiolka pisze: ↑24 cze 2020, 17:48 A moczy się też w dzień, czy tylko w nocy? bo jak dobrze rozumiem pieluchę zakładasz tylko na noc? Czy jest tak ciągle, czy był czas, że dziecko nie moczyło się w nocy i zaczęło w ostatnim czasie?
Tylko w nocy, ma chyba za twardy sen. Moczy się od zawsze, czasami się zdarzy, że pielucha sucha, ale nie ma reguły.
beatta pisze: ↑26 cze 2020, 18:11 Na pewno warto zajrzeć na stronę https://suchyporanek.pl/ tam jest mnóstwo informacji jak pomóc dziecku i jakie kroki podjąć, dobrze jest prowadizc dokładne obserwacje
Dziękuję, zajrzę. Takie obserwacje dla mnie czy dla lekarza jakiś dzienniczek? Do jakiego lekarza się umówić najpierw?
ODPOWIEDZ