Psycholog dla młodzieży

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych, dobrego lekarza, informacji o zdrowym trybie życia. Podpowiadamy jak poradzić sobie z przeziębieniem, dzielimy się opiniami na temat lekarzy specjalistów.
Awatar użytkownika
karolka
Posty: 21
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:13

Psycholog dla młodzieży

Post autor: karolka »

Szukam sprawdzonego psychologa, który zajmuje się leczeniem młodzieży. Słyszałam trochę o Centrum Futurum w Łodzi: http://centrum-futurum.pl/ . Znacie może ten ośrodek, wiecie jacy lekarze tam pracują? Będę wdzięczna za wszystkie wskazówki.
Awatar użytkownika
Mietko
Posty: 38
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:55

Re: Psycholog dla młodzieży

Post autor: Mietko »

Młodzież potrafi być w tzw. trudnym wieku. Czasami musi to samo przejść, jednak jak już sprawy wychodzą za daleko to może warto właśnie postawić na pomoc psychologa. Zawsze ktoś z zewnątrz, ktoś z doświadczeniem w tym temacie, może szybko rozwiązać wasze problemy. Sprawdźcie sobie tu może ofertę od poradni http://poradniasalomon.com.pl/specjalisci/ Znajdziecie tu szerokie spektrum pomocy psychologicznej oferowanej przez doświadczonych psychologów i psychiatrów.
Zośśka

Re: Psycholog dla młodzieży

Post autor: Zośśka »

Bunt nastolatka potrafi dać popalić. Sama o tym wiem. Nie zawsze da się wszystko samemu załagodzić. Trudno. Trzeba się z tym pogodzić i zwrócić o pomoc do specjalisty. Nasz syn była na kilku spotkaniach z psychologiem w poradni Harmonia Luxmed. Sama się zdziwiłam, że po pierwszej wizycie chciał pójść na następną. Martwiłam się, że będzie ciężko.
Sławomir

Re: Psycholog dla młodzieży

Post autor: Sławomir »

Ale tutaj nie ma w ogóle miejsca na jakiekolwiek dyskusje. Jeśli zależy Wam na skutecznej pomocy, to koniecznie powinniście już teraz zajrzeć do https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ i umówić się do nich na konsultacje psychologiczne. Jestem przekonany, że to może być dla Was ogromnym wsparciem w tym aspekcie, sami się o tym przekonajcie.
Ogień

Re: Psycholog dla młodzieży

Post autor: Ogień »

Ważne, aby przed pójściem do konkretnego gabinetu sprawdzić opinie na jego temat. Mnie bardzo podobają się opinie na temat psycholog dąbrowa górnicza i chyba właśnie tam pojadę ze swoim narzeczonym, ponieważ niestety mamy drobne kłopoty. Mam nadzieję, że to nic poważne i że wszystko pójdzie po naszej myśli.
Mażew

Re: Psycholog dla młodzieży

Post autor: Mażew »

Wygodną formę kontakt będzie skorzystanie z psychologa online. Kontaktujesz się z najlepszymi psychologami z całej polski, wygodnie, szybko i bezpiecznie. W zasadzie codziennie możesz się kontaktować w formie tekstowej ze swoim psychologiem. Dzięki takiej częstej pomocy znacznie łatwiej pokonać problemy.
ODPOWIEDZ