Psychoterapia psychodynamiczna w Krakowie

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych, dobrego lekarza, informacji o zdrowym trybie życia. Podpowiadamy jak poradzić sobie z przeziębieniem, dzielimy się opiniami na temat lekarzy specjalistów.
Awatar użytkownika
Kochan1980
Posty: 32
Rejestracja: 12 mar 2019, 22:12

Psychoterapia psychodynamiczna w Krakowie

Post autor: Kochan1980 »

Cześć! Ostatnio czuję się bardzo źle i z każdym dniem jest coraz gorzej. Nie mogę spać, nie mam apetytu i dręczą mnie różne myśli. Myślicie, że psychoterapia psychodynamiczna mogłaby mi pomóc? Zastanawiam się czy pójść do Synapsy – to dość popularna poradnia zdrowia psychicznego w Krakowie.
Awatar użytkownika
Beata
Posty: 28
Rejestracja: 07 sie 2019, 4:09

Re: Psychoterapia psychodynamiczna w Krakowie

Post autor: Beata »

Jeśli czujesz się źle i nie możesz sobie sam z tym poradzić, to taka terapia to bardzo dobry pomysł. Dzięki niej możesz bardziej uświadomić sobie źródło swoich problemów i dzięki temu zmienić swoje nastawienie. 
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 90
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:04

Re: Psychoterapia psychodynamiczna w Krakowie

Post autor: kozi44 »

Nie wiem czy wiecie, ale istnieje też coś takiego jak terapia tekstowa. Sporo informacji na temat takiej terapii możecie znaleźć na przykłąd tutaj https://wetalk.pl/blog/co-to-jest-tekst ... na-online/ . Jak najbardziej polecam wam się z nimi zapoznać jeśli planujecie się zdecydować na taką terapię
ODPOWIEDZ