Rehabilitacja na ból kręgosłupa

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych, dobrego lekarza, informacji o zdrowym trybie życia. Podpowiadamy jak poradzić sobie z przeziębieniem, dzielimy się opiniami na temat lekarzy specjalistów.
Awatar użytkownika
Petronia1991
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwie 2021, 22:22

Rehabilitacja na ból kręgosłupa

Post autor: Petronia1991 »

Witajcie moi drodzy. Sądzicie, że rehabilitacja Warszawa byłaby skutecznym rozwiązaniem na pozbycie się uporczywego bólu kręgosłupa? Nie ukrywam, że próbowałam wielu rozwiązań i żadne jakoś szczególnie nie przyniosło mi ulgi. Doradzicie, co robić w takiej sytuacji?
Awatar użytkownika
MAYA
Posty: 122
Rejestracja: 27 wrz 2019, 8:54

Re: Rehabilitacja na ból kręgosłupa

Post autor: MAYA »

Problemy z kręgosłupem to akurat coś, czego nie można pod żadnym pozorem lekceważyć. Na stronie https://www.sport-klinika.pl/zabiegi/za ... regoslupa/ można poczytać o zabiegu, który w określonych przypadkach może przynieść ogromną ulgę.
pawełek

Re: Rehabilitacja na ból kręgosłupa

Post autor: pawełek »

Nie ulega wątpliwości, iż zaletą prywatnych ośrodków rehabilitacyjnych, jest dużo krótszy czas oczekiwania na wizytę . Rehabilitacja powinna być dostosowywana indywidualnie do każdej osoby, co pozwala osiągnąć świetne wyniki terapii oraz szybki powrót do zdrowia. Z własnego doświadczenia wiem, że pod tym adresem: http://rehapro.com.pl/ mają świetną ofertę.
ODPOWIEDZ