Skuteczna rehabilitacja

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych, dobrego lekarza, informacji o zdrowym trybie życia. Podpowiadamy jak poradzić sobie z przeziębieniem, dzielimy się opiniami na temat lekarzy specjalistów.
Awatar użytkownika
Randoald1996
Posty: 1
Rejestracja: 02 lut 2021, 13:19

Skuteczna rehabilitacja

Post autor: Randoald1996 »

Cześć. Chodziliście kiedykolwiek na rehabilitację? Jakie macie doświadczenia z takimi zajęciami? Mam wrażenie, że wiele osób zapomina o tym, jak istotnym elementem skutecznej rehabilitacji jest masaż leczniczy Warszawa. Inną sprawą jest fakt, że to też przyjemniejsza część całego procesu. Co wy sądzicie o takich masażach?

rura kwadratowa nierdzewna
Awatar użytkownika
mirunek
Posty: 26
Rejestracja: 26 sie 2020, 23:42

Re: Skuteczna rehabilitacja

Post autor: mirunek »

Oczywiście są ludzie, którzy sami próbują wrócić do pełnej sprawności, ale znam też takich którzy uczęszczają na rehabilitację. Moja znajoma np miała wypadek rowerowy i dość mocno się potłukła i złamała obie nogi. Później nie tak łatwo było jej wrócić do pełnej sprawności, jak prze kilka miesięcy tylko leżała. Dlatego postanowiła zapisać się do Centrum Damiana https://www.damian.pl/rehabilitacja-warszawa/ i dobrze bo teraz znowu mogła powrócić na swój ulubiony rower.
Jaśkaa56

Re: Skuteczna rehabilitacja

Post autor: Jaśkaa56 »

Ja chodziłam kiedyś na rehabilitację odcinka lędźwiowego do gabinetu fizjoterapii przy Zakładzie Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Jędrzejowie. Miałam tam wykonywane zarówno zabiegi, jak i ćwiczenia wzmacniające oraz rozciągające mięśnie pleców i nóg. Już po kilku tygodniach zauważyłam sporą ulgę. Więcej informacji na ten temat możesz znaleźć na stronie: https://zpozjedrzejow.pl/oferta/rehabilitacja.
Aśka29

Re: Skuteczna rehabilitacja

Post autor: Aśka29 »

Ja chodziłam kiedyś na rehabilitację barku do przychodni https://kolmed-swidnica.pl/oferta/ w Świdnicy. Wykonywałam tam różnego rodzaju ćwiczenia rozciągające oraz ćwiczenia czynne z oporem. Po kilku tygodniach terapii odczułam sporą ulgę, dzięki czemu mogłam wrócić do codziennych obowiązków.
Aben

Re: Skuteczna rehabilitacja

Post autor: Aben »

O widzisz, u mnie też był problem z barkiem, konkretnie to rwa barkowa. Polecono mi Centrum Rehabilitacji OpenMedical z Krakowa https://openmedical.pl/rwa-barkowa-rami ... bilitacja/ jest już zdecydowanie lepiej, ale jeszcze mam zaplanowanych kilka wizyt i zabiegów u nich :)
adamson

Re: Skuteczna rehabilitacja

Post autor: adamson »

Rehabilitacja zaczęła iść dużo sprawniej, odkąd zamówiłem odpowiedni sprzęt, ktory mi w niej pomógł. Wszystko, co najważniejsze zaopatrzyli ROB-MED , także zachęcam sprawdzić, czym akurat dysponują. W przypadku moich schorzeń najważniejsze było zadbanie o kule, laski, ortezy i stabilizatory. Za wsparciem takiego sprzętu mogłem sobie pozwolić na powolny, aczkolwiek skuteczny powrót do zdrowia. Myślę, że to Was przekonało! Chęć powrotu do normalności zawsze jest ogromna.
laosaa

Re: Skuteczna rehabilitacja

Post autor: laosaa »

Ja to nie wiem do końca, czym są opisane tu https://www.modelmed.pl/chirurgia-reki/gangliony/ gangliony, ale podobno to złapało mojego przyjaciela i zamierzam w tym względzie podziałać. I dodatkowo mam nadzieję, że uda Wam się po prostu znaleźć pomoc. Tutejszy specjalista, dr Matuszewski, nawet ratuje dłonie muzyków, by mogli oni jak najlepiej pracować i spełniać się.
danusia

Re: Skuteczna rehabilitacja

Post autor: danusia »

Natomiast jak ktoś z was poszukuje jakieś sprzęty, akcesoria rehabilitacyjne, to powiem wam, że niezłe produkty w ofercie ma firma https://rent-med.pl . Przede wszystkim macie tam sprawdzone rzeczy i naprawdę dobre jakościowo.
ODPOWIEDZ