USG Doppler

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych, dobrego lekarza, informacji o zdrowym trybie życia. Podpowiadamy jak poradzić sobie z przeziębieniem, dzielimy się opiniami na temat lekarzy specjalistów.
cado

USG Doppler

Post autor: cado »

Czy na usg typu Doppler trzeba się jako pacjent jakoś specjalnie przygotować czy nie? Jak to wygląda? Jestem zapisany niedługo do https://cardioteam.pl/ i tak się zastanawiam ale chyba w tym przypadku przy żyłach to nic takiego człowiek nie przygotuje prawda? spożywanie posiłku przed wizytą, w tym badaniu chyba nie ma nic do rzeczy? Czy się mylę? Trzeba być na czczo?
Gumiś

Re: USG Doppler

Post autor: Gumiś »

Miałem robionego dopplera w Luxmedzie https://www.luxmed-diagnostyka.pl/ kilka dni temu. Nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Samo badanie nie trwa długo. Ja miałem robione jedynie ręce, bo tutaj mam największe problemy. Sam przebieg wygląda jak na zwyczajnym USG ;) Nie ma się czym stresować.
ornaś

Re: USG Doppler

Post autor: ornaś »

Jak szukasz kliniki która wykonbuje USG na nowoczesnym sprzęcie to polecam Ci zainteresowac sie strona https://www.gabinetusg.com.pl/ Od USG płodu poprzez jame brzuszną, mięśnie i nie tylko. Z pewnością otrzymasz szybki termin i sprawdzisz to co cie nie pokoi lub jestes w ciąży i chcesz zbadac rozwój dziecka.
paweł

Re: USG Doppler

Post autor: paweł »

No dobra a gdzie można zrobić dobrego dopplera ale w Warszawie? Nie ukrywam, że na cito wręcz poszukuję. Jak to jest z terminami w prywatnych placówkach? Na nfz się nie doczekam, szkoda zdrowia na stanie w kolejkach...
Poproszę o Waszą pomoc
Dziękuję!!!!!
śmiech

Re: USG Doppler

Post autor: śmiech »

paweł pisze: ↑19 mar 2021, 15:08 No dobra a gdzie można zrobić dobrego dopplera ale w Warszawie? Nie ukrywam, że na cito wręcz poszukuję. Jak to jest z terminami w prywatnych placówkach? Na nfz się nie doczekam, szkoda zdrowia na stanie w kolejkach...
Poproszę o Waszą pomoc
Dziękuję!!!!!
USG Dopplera możesz bez problemu wykonać w Warszawie w klinice o nazwie Multi Med – wpisz sobie w Google, bo mają kilka lokalizacji na ternie miasta. Mają bardzo dobry sprzęt do badań, jak i diagnostów. U nich na stronie znajdziesz też cennik, więc od razu możesz zorientować się w kosztach badania.
ODPOWIEDZ