wakacje co do apteczki?

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych, dobrego lekarza, informacji o zdrowym trybie życia. Podpowiadamy jak poradzić sobie z przeziębieniem, dzielimy się opiniami na temat lekarzy specjalistów.
pączka

wakacje co do apteczki?

Post autor: pączka »

co zabieracie ze soba na wyjazdy wakacyjne z dziećmi? Macie jakieś sprawdzone produkty, bez których nie możecie się obyć? Na pewno mogę polecic wam vaxol do uszu, sprawdza sie jako profilaktyka zatykania uszu i ochrona przed zaleganiem w nich wody, jak się wybieracie nad wodę to warto wziąć
słonka

Re: wakacje co do apteczki?

Post autor: słonka »

pączka pisze: ↑22 cze 2021, 20:41 co zabieracie ze soba na wyjazdy wakacyjne z dziećmi? Macie jakieś sprawdzone produkty, bez których nie możecie się obyć? Na pewno mogę polecic wam vaxol do uszu, sprawdza sie jako profilaktyka zatykania uszu i ochrona przed zaleganiem w nich wody, jak się wybieracie nad wodę to warto wziąć
myślałam o czymś takim do uszu, zobaczę sobie vaxol, fajnie że ma tak prosty skład, na pewno bedzie to bezpieczniejsze szczególnie dla dzieci, jeśli by nas ochroniły przed infekcjami bylo by super.
ODPOWIEDZ