Zaopatrzenie laboratorium

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych, dobrego lekarza, informacji o zdrowym trybie życia. Podpowiadamy jak poradzić sobie z przeziębieniem, dzielimy się opiniami na temat lekarzy specjalistów.
Awatar użytkownika
kimo
Posty: 1
Rejestracja: 06 sie 2020, 13:47

Zaopatrzenie laboratorium

Post autor: kimo »

Czy są tu osoby pracujące w jakimś prywatnym laboratorium? Nie mówię oczywiście o państwowych placówkach bo tam inaczej załatwia się sprzęt i mniejszy asortyment. Natomiast jeśli szukacie do zaopatrzenia pipet, probówek czy innego rodzaju produktów to polecam zajrzeć na stronę https://sklep.bio-space.pl/
Rafaał

Re: Zaopatrzenie laboratorium

Post autor: Rafaał »

Dzięki. Sprawdzę ich ofertę. Mamy ostatnio małe kłopoty z naszym obecnym dostawcą i zastanawiamy się nad zmianą. Dostaliśmy także dotację unijną na nowy sprzęt, więc to dobry czas na zmiany. Będziemy mogli zamówić profesjonalny mikroskop skaningowy https://www.uni-export.com.pl/skaningow ... ektronowa/ do naszego laboratorium.
tair

Re: Zaopatrzenie laboratorium

Post autor: tair »

Tak, mamy własne laboratorium, za namiary dzięki, zawsze dobrze jest mieć alternatywę. Co do wyposażenia, to my wiele urządzeń kupiliśmy z oferty produktowej firmy Biomix https://www.biomix.pl/urzadzenia-rozdra ... ratoryjne/ z Mościska. Od nich mamy, wstrząsarki, mieszadła, młynki i tego typu inne sprzęty, bez których ciężko byłoby nam funkcjonować. Są to urządzenia porządne, solidnie wykonane, wysokiej jakości, polecam.
abn

Re: Zaopatrzenie laboratorium

Post autor: abn »

Jeżeli chodzi o produkty do przechowywania, czy inkubacji materiałów, to mam firmę, która posiada wysokiej jakości produkty tego typu. Jest to PHC Europe B.V.: https://phchd.com/pl/biomedical/preservation Firma, która posiada w swojej ofercie zamrażarki niskotemperaturowe, biomedyczne, czy chłodziarki różnego rodzaju, itp. Sami się tam zaopatrywaliśmy i bardzo dobrze na tym wyszliśmy, bo produkty od nich działają niezawodnie, są dostosowane do warunków laboratoryjnych. Ceny mają konkurencyjne, uważam, że jest to firma godna polecenia.
ODPOWIEDZ