Znacie jakąś metodę na siniaki?

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych, dobrego lekarza, informacji o zdrowym trybie życia. Podpowiadamy jak poradzić sobie z przeziębieniem, dzielimy się opiniami na temat lekarzy specjalistów.
Awatar użytkownika
malwina
Posty: 3
Rejestracja: 03 kwie 2019, 6:13

Znacie jakąś metodę na siniaki?

Post autor: malwina »

Cześć Wam Wszystkim! Ostatnio stwierdziłam, że czas spróbować jazdy na rolkach. Jak byłam dzieckiem to takich luksusów nie było ;) Moja druga jazda skończyła się spektakularnym upadkiem :) Nic mi się nie stało poważnego,ale nabiłam sporo siniaków. Nooo a za tydzień idę na weselę i mam krótką sukienkę! A tymczasem moje kolano zdobi wielki siniak! Macie jakieś metody?
Awatar użytkownika
Subisław62
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2019, 16:20

Re: Znacie jakąś metodę na siniaki?

Post autor: Subisław62 »

Hehe, ja jestem specjalistą od siniaków. Syn jak chodził na judo to miał to samo. Moim zdaniem najlepszy jest zimny okład.
Awatar użytkownika
malwina
Posty: 3
Rejestracja: 03 kwie 2019, 6:13

Re: Znacie jakąś metodę na siniaki?

Post autor: malwina »

O dzięki to spróbuję, ale czy siniak szybciej zniknie?
Awatar użytkownika
Aniela97
Posty: 1
Rejestracja: 24 lut 2019, 3:19

Re: Znacie jakąś metodę na siniaki?

Post autor: Aniela97 »

Chłodne okłady są spoko (polecam mrożonki zawinięte w ściereczkę), ale głównie na opuchliznę ze stłuczenia. Sam siniak trzeba potraktować specjalnym żelem https://www.apteka-leki.pl/produkt/1590-uzarin-zel-na-urazy-siniaki-75ml.html
Awatar użytkownika
emilia_88
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2019, 11:58

Re: Znacie jakąś metodę na siniaki?

Post autor: emilia_88 »

No ten Uzarin jest spoko, choć ja też stosowałam Lioton, bo lekarz powiedział mi, że to też jest spoko na krwiaki. A co do zatuszowania, to co nie zejdzie do wesela, możesz spróbować zatuszować jasnym korektorem ;)
Awatar użytkownika
malwina
Posty: 3
Rejestracja: 03 kwie 2019, 6:13

Re: Znacie jakąś metodę na siniaki?

Post autor: malwina »

Dzięki wszystkim za porady! Kupuję maści i korektor i będę działać!
Awatar użytkownika
papcio
Posty: 96
Rejestracja: 15 maja 2019, 17:37

Re: Znacie jakąś metodę na siniaki?

Post autor: papcio »

A znacie może jakieś dobre i skuteczne kremy czy żele na żylaki? Bo zauważyłam na swoich nogach iż pojawiają się u mnie żylaki. Na razie nie jet to aż takie straszne i mam stosować jakieś dobre maści. Tylko jakie? Koleżanka poleciła mi https://dolinabiotechnologiczna.pl/Soma ... -dzialanie. Myślicie,że skoro jej pomógł to i mnie pomoże? Czy lepiej jest jednak udać się do innego lekarza?
ODPOWIEDZ