Zostało konsekrowane! Prawdziwy szklany pantofel Kopciuszka ze starego sklepu ze szkłem w Kioto.

Ubrania, projektanci i marki odzieżowe – znajdziesz tu wszystko, co chcesz wiedzieć o modzie. Inspirujemy, dzielimy się pomysłami na stylizacje, plotkujemy o najnowszych trendach. Dołącz do nas!
ładny

Zostało konsekrowane! Prawdziwy szklany pantofel Kopciuszka ze starego sklepu ze szkłem w Kioto.

Post autor: ładny »

Obrazek


Niebezpieczne szklane pantofelki

Chociaż szklany pantofelek Kopciuszka znany jest od dawna. Ale czy zastanawiasz się, dlaczego nie powstała żadna marka butów, nawet jeśli istnieje สล็อต ฝาก-ถอน true wallet produkt tego typu, który na pewno się sprzeda? Powodem jest to, że robienie szklanych kapci jest obarczone niebezpieczeństwem. Wielu szewców uważa to za produkt, którego nie powinno się wytwarzać. Hasegawa Yutaka, właściciel Hasegawa Glass, powiedział, że ma za sobą długą historię pracy ze szkłem, powiedział Hasegawa Yutaka. dopóki nie zostanie rozpoznany punkt graniczny wytrzymałości szkła Z powodzeniem wykonał szklany pantofelek.


Pierwsza para szklanych kapci Hasegawa Glass

W rzeczywistości wiele osób od dawna pyta o sklepy ze szklanymi pantoflami. ale z wysokimi kosztami Spowodowanie, że sklep zawahał się, aby to zrobić, aż do 2001 roku, kiedy wpłynęło zamówienie do wykorzystania w kampanii hotelu? Sklep zdecydował się więc po raz pierwszy zrobić szklane pantofle, wszystkie 3 pary razem, po czym zaczęto przyjmować zamówienia na szklane pantofle przez stronę internetową.


Szklane kapcie wykonane zgodnie z wymaganiami klienta

Bo ten szklany pantofelek to produkt, który trzeba wcześniej zamówić. Wykonany specjalnie dla tego klienta, rozmiar stopy każdego klienta jest skrupulatnie mierzony. Klienci mogą również wybrać wzory, które im się podobają. czy to kolor szkła, wzór, wzór czubka i wysokość, ale wszystko Sklep zabronił noszenia go do prawdziwego chodzenia. A większość z nich to zamówienia na zrobienie butów tylko z prawej strony, po sto tysięcy jenów.


szklane kapcie z prawdziwego życia

Twoi znajomi pewnie już to podejrzewali, gdy nie możesz w nim chodzić. Więc co możesz zrobić? Ten szklany pantofel jest często używany w reklamie. i na różne imprezy firmowe, a także jako prezent ślubny. prezent urodzinowy i prezenty zaręczynowe Sklep ujawnił, że w okresie dużych zamówień mogą sprzedawać do 60 par rocznie. A nawet jeśli nie możesz chodzić Ale możesz spróbować go nosić. Mówi się, że uczucie tych, którzy go nosili, było chłodne od materiału szklanego. Waga przy podnoszeniu stóp wynosi około 500 g. Staraj się poruszać stopami w przód iw tył. Ale jeśli chodzisz z ciężarem na palcach Rozbite szkło jest zdecydowanie niebezpieczne.

Nawet jeśli nie możesz chodzić Ale wystarczy zrobić szklany pantofel, który ludzie będą mogli nosić. Autor mówi, że wymaga to dużego doświadczenia, umiejętności i technologii. Dla każdego, kto pragnie prezentu na specjalną okazję. A może chcesz kupić, aby zachować, aby spełnić swoje marzenia o byciu księżniczką w prawdziwym życiu? Możesz iść i zamówić w sklepie Hasegawa Glass.