Auto z UK

Wątek dla fanów samochodów i szukających porad motoryzacyjnych. Nie wiesz, jakie auto wybrać? Szukasz mechanika w Twoim mieście? Napisz, pomożemy!
Awatar użytkownika
Fatyma
Posty: 12
Rejestracja: 23 lut 2019, 12:57

Auto z UK

Post autor: Fatyma »

Kupiliśmy auto z UK. Na całe szczęście nie ma konieczności zmiany położenia kierownicy, ale jest problem z reflektorami. Gdzie mogę je zmienić zgodnie z wytycznymi UE?
Awatar użytkownika
Jurij
Posty: 14
Rejestracja: 23 lut 2019, 12:57

Re: Auto z UK

Post autor: Jurij »

Z tego, co słyszałem profesjonalnie zajmują się tym w Krakowie http://www.reflektory.autogamma.pl/index.php/uslugi . Kolega miał podobną sytuację i wymiana zajęła w tym miejscu jeden dzień. Rano odstawiał, po południu były gotowe. Do tego wspominał, że z niego tak nie zdarli, więc chyba warto sie zainteresować tym tematem.
dag.mara

Re: Auto z UK

Post autor: dag.mara »

Zakup auta z zagranicy to zawsze dodatkowe formalności, koszty i jak widać często też problemy natury technicznej. Wychodzę więc z założenia, że zdecydowanie lepiej kupić samochód w Polsce. Jeśli nabycie pojazdu stanowi zbyt duży wydatek, da się go zawsze sfinansować w ramach leasingu, którego warunki bywają wyjątkowo atrakcyjne. Aktualnie bardzo korzystne są dla wszystkich modeli cenionej, niezawodnej marki Volkswagen, przeczytajcie sami: https://mototrips.pl/porady/leasing-vol ... -dla-firm/ . Volkswagen Financial Services proponuje całkowicie nową odsłonę dzierżawy- EasyDrive . Jest to leasing przypominający abonament. Klient spłaca w ratach jedynie szacowaną utratę wartości użytkowanego auta, a w raz z zakończeniem umowy albo nabywa je na własność albo zwraca do salonu, biorąc nowsze bądź zakańczając współpracę.
Awatar użytkownika
caryca
Posty: 145
Rejestracja: 27 cze 2019, 16:52

Re: Auto z UK

Post autor: caryca »

Dokładnie, trzeba masę formalności i masę pieniędzy na taki samochód. Nie wiem poza tym czy ja chcę mieć na własność auto i ponosić te wszystkie koszty eksploatacji. Trafiłam na dobrą wypożyczalnię która jest opisana na tej stronie https://www.inyourpocket.com/gdansk/com ... sk_169130v i zamierzam korzystać z jej usług wtedy kiedy będę potrzebowała samochodu
Gość

Re: Auto z UK

Post autor: Gość »

Auto sprowadzane z zagranicy to teraz coś co wiele osób robi, tam można dostać w dobrej cenie modele które u nas są drogie. A tutaj https://beesafe.pl/kalkulator-oc-ac/ polecam wam wyliczyć sobie składkę jaką dostaniecie na ubezpieczenie.
ODPOWIEDZ