kampery używane

Wątek dla fanów samochodów i szukających porad motoryzacyjnych. Nie wiesz, jakie auto wybrać? Szukasz mechanika w Twoim mieście? Napisz, pomożemy!
Awatar użytkownika
alfons86
Posty: 1
Rejestracja: 10 wrz 2022, 21:53

kampery używane

Post autor: alfons86 »

Gdzie najlepiej kupować takie rzeczy jak kampery używane? Na nowego raczej jeszcze długo mnie nie będzie stać, ale może znajdzie się coś godnego uwagi z tych używanych? Znacie jakieś dobre portale, serwisy, strony które pośredniczą w takich zakupach? Szukam miejsca sprawdzonego, które da mi pewność, że nie kupuję kota w worku. Kojarzycie coś takiego?
Anna37

Re: kampery używane

Post autor: Anna37 »

Owszem, nowe kampery to pojazdy naprawdę drogie. Używane zaś często pozostawiają wiele do życzenia, dlatego będąc entuzjastką wycieczek kampera wypożyczam na czas urlopu. Korzystam przeważnie z oferty https://kampery-wynajem.pl/nasze-kampery/ , bo dostępne tu pojazdy zapewniają mi idealne połączenie mobilności, swobody i biwakowego klimatu z wygodą. Pochodzą z młodych roczników, są mega komfortowo i nowocześnie wyposażone i na tyle przestronne, iż swobodnie mogę zabrać ze sobą wszystkim domowników.
Awatar użytkownika
caryca
Posty: 150
Rejestracja: 27 cze 2019, 16:52

Re: kampery używane

Post autor: caryca »

Nie wiem czy jestem na tym etapie żeby wybrać się kamperem na wakacje ale o wypożyczalni samochodów comfortcar już myślałam. Mam w planach wynajęcie samochodu, wygodnego, większego na taki wyjazd i zrealizuje to już w te wakacje
ODPOWIEDZ