Kary za jazdę pod wpływem

Wątek dla fanów samochodów i szukających porad motoryzacyjnych. Nie wiesz, jakie auto wybrać? Szukasz mechanika w Twoim mieście? Napisz, pomożemy!
Awatar użytkownika
Bogusz_80
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2021, 14:23

Kary za jazdę pod wpływem

Post autor: Bogusz_80 »

Witam serdecznie. Wiedzieliście o tym, że zatrzymanie prawa jazdy za alkohol nie jest jedyną karą przewidzianą za prowadzenie w stanie nietrzeźwości? Obowiązuje też areszt, grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów, a do tego punkty karne. Chyba każdy z nas zdaje sobie sprawę, że konsekwencje są poważne i nie warto ryzykować?
adamek

Re: Kary za jazdę pod wpływem

Post autor: adamek »

Witam. Każdy kierowca powinien zdawać sobie sprawę z możliwych konsekwencji za jazdę pod wpływem alkoholu a tym bardziej narkotyków. Uważam, też że w wielu firmach, np. transportowych , trzeźwość pracowników warto byłoby weryfikować za pomocą profesjonalnych urządzeń, takich jak np. dostępne w ofercie https://kalibrujemy.pl/20-detekcja-alko ... narkotykow detektory alkoholu i narkotyków, posiadające atest i gwarantujące precyzyjny wynik. Absolutnie nie powinno się powiem narażać na drogach siebie i innych, w tym zakładu pracy na złą reputację.
ODPOWIEDZ