Pomoc drogowa

Wątek dla fanów samochodów i szukających porad motoryzacyjnych. Nie wiesz, jakie auto wybrać? Szukasz mechanika w Twoim mieście? Napisz, pomożemy!
Awatar użytkownika
baldwin_98
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2020, 9:55

Pomoc drogowa

Post autor: baldwin_98 »

Cześć wszystkim! Czy moglibyście polecić mi sprawdzone przez was firmy oferujące usługi auto lawetą? Do kogo najlepiej dzwonić, kiedy auto odmówi mi posłuszeństwa na drodze?
Awatar użytkownika
alwin-76
Posty: 1
Rejestracja: 10 maja 2020, 22:51

Re: Pomoc drogowa

Post autor: alwin-76 »

Ja bardzo polecam firmę Pomocnik24h. Nie znam nikogo, kto szybciej reagowałby na wezwania i miał tak profesjonalne podejście do realizacji usługi. Poza tym ceny są u nich naprawdę konkurencyjne.
Awatar użytkownika
Weronika
Posty: 481
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:59

Re: Pomoc drogowa

Post autor: Weronika »

A czy potrzebowaliście kiedyś pomocy drogowej będąc na autostradzie? Nigdy tak naprawdę nie wiadomo, co może się przytrafić. Tak więc polecam przeczytać sobie artykuł na stronie internetowej http://www.24ratownictwo.pl/wzywanie-po ... ostradzie/, który podpowie Wam, jak się w takiej sytuacji zachować.
Słoń

Re: Pomoc drogowa

Post autor: Słoń »

Samochód czasami z chwili na chwilę przestaje być zdolny do jazdy. Ja wjechałam do kałuży i jak się okazało tak niefortunnie, że uszkodziłam oponę. Coś musiało tam leżeć i problem gotowy. Zależało mi na szybkiej interwencji więc szukałam kogoś w sieci. Tutaj https://pomoc-drogowa-gorzow.net/ znalazłam pomoc drogową która uporała się z uszkodzeniem na miejscu mojego postoju
ODPOWIEDZ