Ciągniki siodłowe i rolnicze - TRUCK1

Tutaj polecamy, dzielimy się opiniami i opowiadamy o swoich doświadczeniach ze stron i sklepów online. Kupiłeś w Internecie produkt, z którego jesteś zadowolony i chcesz się tym podzielić? Napisz!
TRUCK1

Ciągniki siodłowe i rolnicze - TRUCK1

Post autor: TRUCK1 »

Sprawdź ofertę Truck1 i znajdź sprzedawcę w pobliżu Ciebie lub bezpośrednio kupuj online. Truck1 oferuje nowe i znane marki, m.in. Scania, MAN, DAF, IVECO i wiele innych. Należą do nich lawety, ciężarówki, ciągniki rolnicze i siodłowe, sprzęt budowlany, maszyny rolnicze, wózki widłowe. Witryna Truck1 jest dostępna w 33 językach, dzięki czemu firma może dotrzeć do klientów niemal na całym świecie. Sprawdź ofertę Truck1 i znajdź najbliższego sprzedawcę lub kup bezpośrednio online.

Z pośród ponad 300tyś. aktualnych ogłoszeń kupujący mogą znaleźć odpowiedni sprzęt w kategoriach

- samochody ciężarowe w tym wywrotki
- ciągniki siodłowe MAN i SCANIA
- naczepy platformy i wywrotki marek takich jak JUMBO i GOLDHOFER
- przyczepy samochodowe i rolnicze HUMBAUR i BRIAN JAMES TRAILERS
- kapervany WEINSBERG i HYMER
- maszyny budowlane: ładowarki i koparki
- maszyny rolnicze: ciągniki i kosiarki
- samochody dostawcze pick-upy i furgony
- wózki widłowe oraz ładowarki teleskopowe
- zamiatarki uliczne, autolawety, śmieciarki

Skorzystaj z oferty atrakcyjnego leasingu! Zapraszamy do kontaktu.
olga32

Re: Ciągniki siodłowe i rolnicze - TRUCK1

Post autor: olga32 »

Jeśli potrzebujecie porządnej klasy ciężarówek, polecam auta cenionej od lat marki MAN. Są one dość drogie ale można przecież pozyskać poleasingowe (znacznie tańsze od nowych) , z młodych roczników (2-3 letnie zazwyczaj), objęte gwarancją. Zobaczcie sami: https://morofakty.pl/poleasingowa-cieza ... 4-17405629 . Przy współpracy z MAN Financial Services da się je oczywiście sfinansować w ratach.
Głagol

Re: Ciągniki siodłowe i rolnicze - TRUCK1

Post autor: Głagol »

Zbliżają się wakacje, a ja planuję wyjazd z dużą ilością sprzętu. Szukając odpowiedniej przyczepy do wynajęcia, trafiłem na stronę https://dedlo.pl/wypozyczalnia-przyczep/ która bardzo mnie zastanowiła. Czy ktoś z was korzystał z ich oferty i mógłby podzielić się doświadczeniami?
ODPOWIEDZ