wycena szkody

Tutaj polecamy, dzielimy się opiniami i opowiadamy o swoich doświadczeniach ze stron i sklepów online. Kupiłeś w Internecie produkt, z którego jesteś zadowolony i chcesz się tym podzielić? Napisz!
Awatar użytkownika
becia
Posty: 44
Rejestracja: 06 lip 2020, 22:51

wycena szkody

Post autor: becia »

Warto polecać sprawdzone strony moim zdaniem. Dlatego jeśli potrzebujecie kogoś dla kogo wycena szkody to chleb codzienny to polecam zajrzeć na stronę https://volante.pl/wycena-szkod/ . Tam na pewno otrzymacie pomoc jakiej oczekujecie. Sama korzystałam z ich usług i wszystko poszło sprawnie.
Agąta73

Re: wycena szkody

Post autor: Agąta73 »

Witam,
Ja ze swojej strony polecam świetnych ludzi, którzy zadbają o pojazd w przypadku jakiejkolwiek awarii, kolizji, czy innego zdarzenia drogowego. Korzystaliśmy w naszej firmie z usług wielu różnych pomocy drogowych w Warszawie i nie tylko ale z nikim nie mieliśmy tak dobrego kontaktu jak z firmą Ącki https://drogowa-pomoc.pl/
nergal76

Re: wycena szkody

Post autor: nergal76 »

Wycena szkody wykazała, że naprawa mi sie nie opłaca i najrozsądniej będzie zawiązać współpracę z firmą, która to skupi ode mnie auto (a raczej pozostałości po nim.) . Wybór padł na Skup Aut Warszawa , działający 24/7 . Na ich stronie znajdziesz wszelkie dane kontaktowe, tak też było i w moim przypadku. Bez najmniejszego kłopotu zgarnęli ode mnie auto, a do tego zaoferowali mi nieco gotówki za tego "grata" - mi to odpowiada! Otrzymaną gotówkę z pewnością przeznaczą na nowe auto, gdyż jego zakup to już wyłącznie kwestia czasu.
ODPOWIEDZ