8 marca

Szukasz porady? Chcesz wiedzieć, co na dany temat sądzą inni? Pytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
wacuś

8 marca

Post autor: wacuś »

8 marca to święto naszych kobiet. No i mam problem co z prezentem z tej okazji. Restaauracje zaamknięte, hotele też. Więc o wycieczkach można zapomnieć. Więc co w takim wypadku zrobi? Kolacja w domu przy świecach samodzielnie wykonana moze być niewypałem w moim wykonaniu co robić - radźcie
wojtuś

Re: 8 marca

Post autor: wojtuś »

Kolację możesz przygotować sam w domu. A jeśli chodzi o prezent dla kobiety, to oczywiście kwiaty i może butelka wyśmienitego szampana. Zobacz tu https://smaczajama.pl/pl/p/Szampan-Moet ... 2C75l/3717 Ten szampan to blend trzech różnych odmian winogron - o różowym kolorze. Nie jest to tania propozycja, ale tym bardziej gest będzie doceniony.
Lucuś

Re: 8 marca

Post autor: Lucuś »

Moja żona dużó czyta. Dlatego ja tym razem wybrałem dla niej na prezent tą książkę tu https://www.taniaksiazka.pl/zakazana-hi ... 93276.html Znajdują się w tej książce artykuły badaczy najdawniejszej historii ludzkości. Książka oparta na faktach - a takie książki moja żona czyta najchętniej.
Tomuśja

Re: 8 marca

Post autor: Tomuśja »

Ja nie umię kupować żonie prezentów, chyba że są to kwiaty i słodycze. Więc pytam co mam kupić i tym razem żona wybrała tą propozycję tu https://www.marbo-sport.pl/product-pol- ... 8-HMS.html Czyli tym razem postawiła na praktyczny prezent. Stoper ma antypoślizgowe stopnie, a linki pozwalają ćwiczyć mięśnie całego ciała.
ODPOWIEDZ