Broker energetyczny

Szukasz porady? Chcesz wiedzieć, co na dany temat sądzą inni? Pytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
Liwia-85
Posty: 17
Rejestracja: 12 lip 2019, 19:42

Broker energetyczny

Post autor: Liwia-85 »

Cześć! Co sądzicie o firmie elektrum http://elektrum.com.pl/broker? Warto skorzystać z jej usług? Zastanawiam się czy warto skorzystać z usług brokera energetycznego, żeby zoptymalizować koszty zużywanej energii.
Awatar użytkownika
Nikola97
Posty: 24
Rejestracja: 15 lip 2019, 7:52

Re: Broker energetyczny

Post autor: Nikola97 »

Według mnie warto się zgłosić do brokera – szczególnie tego w tej firmie. Dopasują tam taryfę do Twoich potrzeb i podpowiedzą Ci jak zmniejszyć rachunki za energię elektryczną. 
Awatar użytkownika
Weronika
Posty: 481
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:59

Re: Broker energetyczny

Post autor: Weronika »

Jeśli natomiast ktoś z Was szukałby firmy, która wykona profesjonalny audyt energetyczny budynku, to polecam kontakt z firmą Efektywniej z Wrocławia, której ofertę znajdziecie na stronie internetowej https://www.efektywniej.pl/audyt-energetyczny/. Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni ze współpracy ;)
Dżollo

Re: Broker energetyczny

Post autor: Dżollo »

Mam pytanie. Czy korzystacie z opcji doładowania przedpłatowych liczników energetycznych? Przeczytałem o tym tutaj: https://bluemedia.pl/baza-wiedzy/blog/f ... getycznych . Przy liczniku przedpłatowym użytkownik doładowuje konto przed użyciem energii, co eliminuje ryzyko otrzymania nieoczekiwanie wysokiego rachunku za prąd na koniec okresu rozliczeniowego. Liczniki na doładowanie prądu są wygodne, z tym , że trzeba z wyprzedzeniem planować doładowania. Pytanie jednak, czy jeśli użytkownik zużyje całą doładowaną kwotę przed kolejnym doładowaniem, może zostać tymczasowo pozbawiony dostępu do prądu?
Sławomir

Re: Broker energetyczny

Post autor: Sławomir »

Wszystkim osobom zainteresowanym tematem mogę polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie genialny Ranking najlepszych brokerów forex , z którego sam skorzystałem i bardzo mi to pomogło. W jaki sposób Wy inwestujecie?
ODPOWIEDZ