dezynfekcja

Szukasz porady? Chcesz wiedzieć, co na dany temat sądzą inni? Pytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
becia
Posty: 44
Rejestracja: 06 lip 2020, 22:51

dezynfekcja

Post autor: becia »

W obecnych czasach nie ma chyba osoby która by nie zwracała uwagi na dezynfekcję rąk. Szczególnie u lekarza zwraca się uwagę. Warto o tym pamiętać, aby samemu o to dbać i patrzeć czy personel medyczny stosuję się do procedur.
Awatar użytkownika
zofia27
Posty: 39
Rejestracja: 12 maja 2020, 18:15

Re: dezynfekcja

Post autor: zofia27 »

W miejscach, w których zazwyczaj pojawia się dużo osób warto pomyśleć nad dezynfekcją pomieszczeń, szzczególnie gdy np. ktoś w biurze ma podejrzenie koronawirusa. Wtedy warto skontaktować się z https://vector-uslugi.pl/ mają profesjonalny sprzęt i specjalistów, którzy zajmą się problemem.
Awatar użytkownika
billy
Posty: 298
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:52

Re: dezynfekcja

Post autor: billy »

Zauważyłam ostatnio w piwnicy karaluchy, szybko znalazłam w internecie firmę, która się zajmuje dezynfekcją. Trafiłam na DDD Usługi , bardzo szybko przyjechali i wykonali usługę
ryś

Re: dezynfekcja

Post autor: ryś »

Ja do dezynfekcji teraz przy wirusie zamówiłam produkty anti-covid19 i super się spr się u nas sprawdzają . Produkty można zamówić do dezynfekcji powierzchni oraz do dezynfekcji dłoni . Może akurat ktoś szuka to zostawiam link do strony https://anti-covid19.com/dezynfekcja-rak/
adaś_wolak

Re: dezynfekcja

Post autor: adaś_wolak »

Czytałem też opracowanie https://notatek.pl/dezynfekcja-opracowanie i mam mały mętlik w głowie... żyjemy w czasach gdzie w telewizji słyszy się dużo fake newsów na temat dezynfekcji, a także na temat samego koronawirusa. W skrócie chcę zapytać czy dezynfekcja rąk i zakrywanie ust oraz nosa w 100% chroni nas przed wirusem?
dżorż

Re: dezynfekcja

Post autor: dżorż »

Staram się odkażać klatkę, schody, czyli miejsca gdzie więcej osób się przemieszcza, mam zamgławiacz ryobi one+. Daje się nim sporą powierzchnię pokryć środkiem do dezynfekcji. Bardzo prosty w obsłudze, przyda się też do oprysków w ogrodzie
Awatar użytkownika
sloneczna
Posty: 50
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:48

Re: dezynfekcja

Post autor: sloneczna »

Właściciele firm muszą zadbać o możliwość dezynfekcji przy wejściu do salonu, sklepu, biura. Stawia się tu urządzenia do bezdotykowej dezynfekcji, fajnie się prezentują, a i też są bardzo wydajne. Aplikują płyn tylko przy podłożeniu dłoni. Można na stronie http://olleclean.pl/ znaleźć tego typu rozwiązania, a i także AeroCare Temp, które mają też wbudowany pomiar temperatury.
Awatar użytkownika
codzienny
Posty: 194
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:44

Re: dezynfekcja

Post autor: codzienny »

Z całą pewnością w dzisiejszych czasach zapewnienie właściwej czystości jest sprawa priorytetową. W sumie właśnie dlatego ja także u siebie przed firmą rozłożyłem niezawodne wycieraczki systemowe z firmy https://www.alumatex.pl/ i teraz już widzę pierwsze tego efekty. W moim wnętrzach jest po prostu czyściej.
ODPOWIEDZ