Dobry ortopeda w Krakowie?

Szukasz porady? Chcesz wiedzieć, co na dany temat sądzą inni? Pytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
Żywisława_74
Posty: 1
Rejestracja: 27 lut 2020, 22:48

Dobry ortopeda w Krakowie?

Post autor: Żywisława_74 »

Witajcie! Poszukuję sprawdzonej poradni ortopedycznej w Krakowie. Trafiłam na ofertę http://www.jedynezdrowie.pl/, ale zupełnie nie znam tej kliniki. Mieliście okazję korzystać z ich pomocy?
Awatar użytkownika
Marceli-99
Posty: 1
Rejestracja: 09 lut 2020, 8:24

Re: Dobry ortopeda w Krakowie?

Post autor: Marceli-99 »

Poradnia Jedyne Zdrowie to przede wszystkim profesjonalni lekarze z doświadczeniem i bardzo życzliwym podejściem to pacjenta. Chodzę do nich na rehabilitację kręgosłupa i złego słowa powiedzieć nie mogę :)
Awatar użytkownika
mariola12
Posty: 87
Rejestracja: 30 sty 2020, 19:20

Re: Dobry ortopeda w Krakowie?

Post autor: mariola12 »

Jeżeli jest tutaj ktoś kto w wyniku choroby czy wypadku utracił kończyne to powinien skorzystać z pomocy jaką niesie ze sobą Program po Amputacji, na stronie http://www.poamputacji.pl mozesz dowiedzieć się o wielu akcjach jakie prowadzi ten program, od pomocy w organizacji rehabilitacji po pomoc psychologa, nie codziennie traci się kończynę więc takie wsparcie na pewno będzie potrzebne.
Mliśka

Re: Dobry ortopeda w Krakowie?

Post autor: Mliśka »

Moim zdaniem sprawdzi się dla dzieci ale w Warszaie ortopeda dziecięcy , który będzie odpowiednio zajmował się dzieckiem . Bo podejście lekarza do dziecka jest bardzo ważne , aby nie zraziło się dziecko do lekarza i chciało chodzić na następne wizyty.
ODPOWIEDZ