Dom dla seniora Łódź

Szukasz porady? Chcesz wiedzieć, co na dany temat sądzą inni? Pytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
Kosma
Posty: 1
Rejestracja: 16 cze 2020, 18:26

Dom dla seniora Łódź

Post autor: Kosma »

Witajcie. Znacie jakieś zaufane placówki z całodobową opieką dla seniorów w Łodzi? Chciałbym się zapoznać z ich ofertą, bo razem z rodziną zastanawiamy się nad oddaniem do takiego ośrodka naszego dziadka z zaawansowaną demencją.
Awatar użytkownika
subisława71
Posty: 1
Rejestracja: 13 maja 2020, 9:17

Re: Dom dla seniora Łódź

Post autor: subisława71 »

Szczerze polecam dom opieki familia.lodz.pl. Nigdzie indziej mieszkańcy nie mają zapewnionej tak kompleksowej opieki. Chodzą na spacery, biorą udział w zajęciach rehabilitacyjnych, dba się też o ich odpowiednią dietę. To wspaniałe miejsce.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 90
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:04

Re: Dom dla seniora Łódź

Post autor: kozi44 »

Z tego co widzę, to jeśli chodzi o domy dla seniorów warto jest zajrzeć do oferty dostępnej tutaj http://domseniora24.pl/dom-seniora-mazowieckie-uslugi . Mają na prawdę szeroki zakres usług i moim zdaniem jak najbardziej warto jest się im przyjrzeć bliżej. Polecam wam sprawdzić jesli szukacie domu dla kogoś ze swojej rodziny
Awatar użytkownika
radosna
Posty: 78
Rejestracja: 30 paź 2019, 20:20

Re: Dom dla seniora Łódź

Post autor: radosna »

Gdyby ktoś z Was szukał domu opieki dla bliskiej osoby w Nowym Dworze Mazowieckim to wiem, że jest tam naprawdę dobra placówka. Nazywa się "Dom Rodzinny" i faktycznie wszyscy są tam jak rodzina. Opiekunowie i personel są w porządku, warunki lokalowe też dobre. A i kontakt będzie z innymi podopiecznymi, a to też ważne.
Awatar użytkownika
megdynka
Posty: 80
Rejestracja: 28 wrz 2019, 21:19

Re: Dom dla seniora Łódź

Post autor: megdynka »

Ja od siebie moge polecić dom seniora http://podtopolami.eu Mają bardzo dobrą opiekę i świetne warunki dla osób starszych. Moja babcia bardzo chwaliła sobie pobyt w tym miejscu.
Awatar użytkownika
migrena
Posty: 114
Rejestracja: 13 sie 2019, 9:09

Re: Dom dla seniora Łódź

Post autor: migrena »

Właśnie kochana, słyszałam ze pod topolami, to naprawdę dobry dom seniora, konkretny i świetnie tam sobie radzą ze staruszkami :)
tyśka

Re: Dom dla seniora Łódź

Post autor: tyśka »

Przede wszystkim miejsce musi być bardzo przyjaźnie nastawione na starsze i schorowane osoby. Bardzo dobrze by było umówić się na wizytę w https://podtopolami.eu/ , poznacie jak wygląda miejsce, jak wygląda harmonogram i plan zajęć to już wam nieco naświetli sprawę.
ODPOWIEDZ