Drewniane schody?

Szukasz porady? Chcesz wiedzieć, co na dany temat sądzą inni? Pytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
Ilia
Posty: 1
Rejestracja: 22 cze 2020, 4:49

Drewniane schody?

Post autor: Ilia »

Hej, polecacie zdecydować się na schody z prawdziwego drewna do domu? Wiem, że trzeba o nie odpowiednio dbać, żeby się nie zniszczyły, ale bardzo spodobała mi się oferta zakładu stolarskiego Fizia. Poza tym od zawsze marzyłam o drewnianych schodach.
Awatar użytkownika
Lech-65
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2020, 16:49

Re: Drewniane schody?

Post autor: Lech-65 »

Ważny jest wybór odpowiedniego producenta, ale zakładowi Fizia możesz w pełni zaufać. Mam od nich drzwi wewnętrzne, które sprawdzają się naprawdę świetnie. Chodzi przede wszystkim o solidne wykonanie. Zdecydowanie polecam!
wiśka

Re: Drewniane schody?

Post autor: wiśka »

Ja chcę postawiłam na schodyt wykonane z gresu lub betonowe, bardzo spodobały mi się wskazówki na stronie https://www.bruk-bet.pl/warto-wiedziec/ ... y-na-taras z której chcę skorzystać budująć własne schody na taras, drewniane jakoś nie przypadają mi do gustu ze względu na to że boję się iż na zewznątrz będą pruchnieć.
Gość

Re: Drewniane schody?

Post autor: Gość »

Drewniane schody to spory wydatek, szukałam jakiejś pośredniej alternatywy i znalazłam spiralne schody z https://www.dolle.com.pl/ Są idealne ładnie się wkomponowały we wnętrze, nie zajmują dużo miejsca. Stopnie są drewniane, można sobie wybrać rodzaj drewna. Znajomi jak byli na parapetówce to pytali skąd zamówiliśmy takie schody to znak, że nie tylko mnie się podobały.
nótella

Re: Drewniane schody?

Post autor: nótella »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://goodbruk.pl/katalog-produktow/
ODPOWIEDZ