Fotoceramika nagrobkowa?

Szukasz porady? Chcesz wiedzieć, co na dany temat sądzą inni? Pytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
amadeusz
Posty: 4
Rejestracja: 19 lis 2019, 0:49

Fotoceramika nagrobkowa?

Post autor: amadeusz »

Hej, witajcie. Czy ktoś z was zna stronę ovale.pl i zamawiał od nich zdjęcie nagrobkowe? Potrzebuję jak najszybciej wykonać porcelanową fotografię na nagrobek.
Awatar użytkownika
Alfred97
Posty: 4
Rejestracja: 28 paź 2019, 5:07

Re: Fotoceramika nagrobkowa?

Post autor: Alfred97 »

Korzystałem i wszystko było w jak najlepszym porządku, dobra jakość, szybkie wykonanie i dobre ceny. Możesz zamawiać.
górek

Re: Fotoceramika nagrobkowa?

Post autor: górek »

Cały nagrobek powinien zostać zrealizowany przez zaufanych i sprawdzonych specjalistów. Z tej właśnie okazji zgłoszenie się do https://www.kamieniarzguzik.pl/uslugi/n ... i-grobowce traktowaliśmy priorytetowo. Odpowiadali za wykonanie pięknego i eleganckiego nagrobka dla babci, który jest nie lada hołdem dla niej. I to bardzo eleganckim! Dlatego zalecam w pełni skupić się na tej ofercie, w końcu nagrobek ma służyć przez długi czas. Dlatego i Wam zalecam skupić się na tym aspekcie!
kórekowski

Re: Fotoceramika nagrobkowa?

Post autor: kórekowski »

Nagrobek wymagał stosownej renowacji. Nie bez powodu zgłosiliśmy się do https://www.kamieniarstwo-richter.pl/uslugi , zajmujących się zadaniami tego typu. Ich projekt całkowicie sprostał moim wymaganiom i umożliwił wykonanie pełnej i profesjonalnej renowacji. Efekt końcowy faktycznie zachwyca i robi wrażenie na pierwszy rzut oka. Z resztą sam kamień jako materiał robi wrażenie, także i Ty skup się na tym temacie. Jestem bardzo zadowolony. W końcu nagrobek prezentuje się jak trzeba!
ODPOWIEDZ