gdzie kupić rower?

Szukasz porady? Chcesz wiedzieć, co na dany temat sądzą inni? Pytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
czesława1990
Posty: 1
Rejestracja: 03 mar 2022, 9:25

gdzie kupić rower?

Post autor: czesława1990 »

Hej, chciałabym kupić nowy rower na wiosnę, ale nie do końca wiem gdzie się po niego wybrać. Polecacie jakiś konkretny sklep rowerowy w Warszawie? Na pewno będzie mi potrzebna rada ze strony obsługi, żebym mogła dopasować odpowiedni model. Gdzie radzicie się rozejrzeć? Będę wdzięczna za wszystkie rady i wskazówki w tym zakresie. Pozdrawiam i z góry dziękuję!
altana

Re: gdzie kupić rower?

Post autor: altana »

Sawera-Bike z Nowego Targu posiadają w swojej ofercie praktycznie każdy, znany typ roweru. Co właściwie Cie interesuje? Jestem świeżo po zakupieniu crossowego, damskiego roweru MERIDA CROSSWAY . Rowerek ten pozwala mi na sprawne a przede wszystkim szybkie przemieszczanie się, zarówno po mieście i przede wszystkim bardziej nierównych terenach. To super propozycja na poprawę kondycji i zdrowia, zarówno psychicznego jak i fizycznego. Nie ulega wątpliwości, że i Ciebie powinno to zainteresować. Ja już widzę pierwsze efekty związane z poruszaniem się przy pomocy sprzętu tego typu!
atyx

Re: gdzie kupić rower?

Post autor: atyx »

Jak już zakupisz rower to zachęcam skupić się na inwestycji w specjalistyczny GPS do niego! Takie urządzenie, zapewnione przez GANNET z Warszawy , pozwoliło mi na namierzenie roweru, który został skradziony zaraz po zakupie. :((( W prosty sposób , przy użyciu nadajnika, udało się namierzyć rowerek, ktory znajdował się u złodziejaszka nieopodal :) Był to dla mnie wazny zakup, także strata byłaby szczególnie bolesna - a jak widać, taki GPS to jeden ze sposobów, aby należycie temu przeciwdziałać.
ODPOWIEDZ