Jak często czyścić wykładzinę?

Szukasz porady? Chcesz wiedzieć, co na dany temat sądzą inni? Pytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
Stoisława_68
Posty: 1
Rejestracja: 06 mar 2021, 17:12

Jak często czyścić wykładzinę?

Post autor: Stoisława_68 »

Hej. Wiecie może, jak często powinno się czyścić wykładzinę? Słyszałam, że kapsułkowanie wykładzin należy przeprowadzać raz do roku i tego też się trzymam. Zresztą mam od tego specjalistów, którym ufam i, szczerze mówiąc, nigdy nie narzekałam na jakość wykonanej przez nich pracy. Też korzystacie z tego typu usług?
Awatar użytkownika
codzienny
Posty: 194
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:44

Re: Jak często czyścić wykładzinę?

Post autor: codzienny »

Myślę, że nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie i moim zdaniem bardzo ważną sprawą jest po prostu utrzymywanie jej w czystości. Jak ja niedawno miałem okazję czytać na stronie https://homecarpets.pl/blog/post/87_pok ... _type=post to już teraz dokładnie wiem jaki dywan do pokoju dziewczynki sprawdzi się najlepiej.
sprząta43

Re: Jak często czyścić wykładzinę?

Post autor: sprząta43 »

Różne kosmetyki do ciała oraz do czyszczenia łazienek czy kuchni czy do prania możecie zakupić w bardzo dobrze wyposażonej hurtowni środków czystości polecam wam to bo mają szeroką oferte i dlatego zapraszam na stronę dystrybutor chemii gospodarczej Polecam bo mają produkty oryginalnych producentów . Znajdziesz też tam artykuły higieniczne albo środki czystości . Asertyment tej hurtowni jest bardzo szeroki i dlatego polecam.
nótella

Re: Jak często czyścić wykładzinę?

Post autor: nótella »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań https://ecoserwis.com/uslugi/pranie-tap ... ochodowej/
ODPOWIEDZ