Jak odświeżyć wnętrze?

Szukasz porady? Chcesz wiedzieć, co na dany temat sądzą inni? Pytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
AlicjaMróz32

Jak odświeżyć wnętrze?

Post autor: AlicjaMróz32 »

Hej!
Mamy zamiar wprowadzić się do mieszkania, które do tej pory było wynajmowane. Rzecz jasna – po kilku latach nie wygląda już ono tak dobrze, jak dawniej. Wydaje mi się, że samo odmalowanie do może być jednak za mało. Co sądzicie o tym, aby zrobić suchą zabudowę? O czym jeszcze trzeba pamiętać przy takim odświeżaniu pomieszczeń? Co prawda od suchej zabudowy mam już na oku firmę (https://termobud.com.pl/), ale nie wiem, czy szukać też jeszcze kogoś od dezynfekcji?
Miśkiewiczz

Re: Jak odświeżyć wnętrze?

Post autor: Miśkiewiczz »

Myślę, że obrazy na ścianach mogą wnieść w nie świeżości. Tutaj naklejkomania.eu/obrazy-5-czesciowe/8747-obraz-kwiat-orchidea-storczyk-511.html zerknijcie sobie na takie kilkuczęściowe. Mi motyw kwiatów bardzo się podoba. I co ważne jest to motyw uniwersalny, pasujący zarówno do wnętrz klasycznych jak i nowoczesnych.
Jan Kowałczyk

Re: Jak odświeżyć wnętrze?

Post autor: Jan Kowałczyk »

Żeby odświeżyć wnętrze, potrzebna jest zmiana. Najczęściej pomaga wymiana mebli. Ja często przeglądam stronę https://meblownia.pl/category/meble-krzesla. Ostatnio udało mi się tam znaleźć nowoczesne krzesła do salonu.
ODPOWIEDZ