Komunia 2021

Szukasz porady? Chcesz wiedzieć, co na dany temat sądzą inni? Pytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Kaśka

Komunia 2021

Post autor: Kaśka »

Warto nie tylko znaleźć idealne miejsce na przyjęcie komunijne, ale również trzeba dobrze obmyślić swoją stylizację. Tutaj https://kobiecystyl.pl/jak-sie-ubrac-na ... tylizacji/ sobie zerknijcie. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat stylizacji. Rozejrzyjcie się tam koniecznie. Macie tam kilka propozycji. Może coś uda wam się wybrać.
oleńka

Re: Komunia 2021

Post autor: oleńka »

Pytanie zasadnicze to czy w okresie komunijnym będą restauracje otwarte i czy nie będzie ograniczeń w liczbie osób? Ja nie szykuję się na duże przyjęcie, tylko najbliższa rodzina. A szukając prezentu dla syna trafiłam na taka ofertę tu https://www.taniaksiazka.pl/t/prezent-n ... a-chlopcow Moim zdaniem ciekawa oferta i chyba z niej skorzystam. Syn lubi gry planszowe, a gry Dobble jeszcze nie ma.
Oluś

Re: Komunia 2021

Post autor: Oluś »

Całe szczęście, że restauracje w końcu są otwarte a my możemy zorganizować komunię jak należy. W naszej parafii komunie dopiero się odbędą więc mieliśmy możliwość znalezienia sali. Piękne miejsce na urządzenie komunii znalazłam w https://naskrajnej.pl/przyjecie-komunijne/ . Restauracja jak dla mnie bomba, kilka sal do wyboru w zależności od liczby gości, świetne menu. Mam nadzieję, że córka będzie zadowolona bo to w końcu jej wielki dzień.
elżbieta80

Re: Komunia 2021

Post autor: elżbieta80 »

Uważam, że najwygodniej organizować takie eventy w restauracjach. Co powiecie na przykład na Restaurację Pod Baranem w Krakowie: https://podbaranem.com/ ? Miałam okazję gościć u nich parę razy i przyznam, że bardzo mi smakowało. Wychodziłam zawsze zadowolona.
MariannaWróbel

Re: Komunia 2021

Post autor: MariannaWróbel »

Komunia to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu naszej rodziny. To także swego rodzaju presja by dobrze wypaść, w sensie ubioru. Nie zawsze posiadamy w swojej garderobie coś godnego uwagi dlatego trzeba szukać porad w internecie. Na bardziej popularnych blogach można przeczytać o tym jakie sukienki na komunię wybrać. Jednym z najlepiej zaopatrzonych sklepów pod tym względem jest - https://vissavi.pl/92-sukienki-na-komunie Na dobrą sprawę to znajdziemy w ofercie dużą różnorodność modeli, krojów oraz kolorów. To już nasza indywidualna kwestia odnośnie tego co wybierzemy. Dobrze jest kierować się swoją intuicją bo to daje zawsze najlepsze rezultaty :)
ODPOWIEDZ