kupno mieszkania

Szukasz porady? Chcesz wiedzieć, co na dany temat sądzą inni? Pytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
tośka

kupno mieszkania

Post autor: tośka »

Chcę kupić mieszkanie na śląsku? Znacie dobre biuro nieruchomości które ma mieszkania na sprzedaż w tym regionie? najbardziej odpowiadało by mi mieszkanie w Rybniku, ewentualnie w okolicy. Dostałam dobrą ofertę pracy i dlatego chcę zmienić miejsce zamieszkania.
robuś

Re: kupno mieszkania

Post autor: robuś »

Sprawdź sobie tą ofertę tu https://www.cn-kaczmarek.pl/ To biuro nieruchomości działa na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. Na stronie masz podany formularz kontaktowy i możesz zadać pytania, przedstawić swoje oczekiwania itp.
Awatar użytkownika
stokrotka
Posty: 178
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:12

Re: kupno mieszkania

Post autor: stokrotka »

Ja właśnie też kupiłam mieszkanie w Warszawie, jest położone w dogodnej dla mnie lokalizacji, na ładnym, nowoczesnym osiedlu Bartycka 49 Apartamenty, na Mokotowie. To bardzo ładna dzielnica z licznymi parkami a do tego położona bardzo blisko centrum i ma dobrą komunikację
Awatar użytkownika
codzienny
Posty: 194
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:44

Re: kupno mieszkania

Post autor: codzienny »

Tak to prawda samo kupno mieszkania jest czymś niezwykle ważnym i ja jestem zdania, że jak najbardziej na pewno również istotna jest jego sprzedać. Sam nawet miałem okazję sprzedawać moje mieszkanie. W takiej sytuacji zgłosiłem się do firmy http://nieruchomosci-zeus.pl/ która zdecydowała się skupić moje mieszkanie i to jeszcze za gotówkę.
Wórek

Re: kupno mieszkania

Post autor: Wórek »

Tak naprawdę samo kupno mieszkania jest zdecydowanie ciekawym przeżyciem i muszę przyznać, że ja również się nad tym kiedyś pochyliłem. Jednak teraz musiałem moje mieszkanie szybko sprzedać. W takiej sytuacji skontaktowałem się z firmą http://szybkatransakcja.pl/ która właśnie skupuje różnego rodzaju nieruchomości.
ODPOWIEDZ