Leczenie zębów prywatnie

Szukasz porady? Chcesz wiedzieć, co na dany temat sądzą inni? Pytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
Lew-95
Posty: 1
Rejestracja: 06 gru 2020, 21:30

Leczenie zębów prywatnie

Post autor: Lew-95 »

Witam serdecznie.
Rozglądam się od jakiegoś czasu za gabinetem, gdzie mógłbym wstawić implanty zębów w Warszawie. Na moje oko najkorzystniejszą ofertę ma Prodentika, ale jeszcze nigdy tam nie byłem. Opinie ma pozytywne, więc myślę, że może i warto dać im szansę. Leczyliście się tam?
aśka45

Re: Leczenie zębów prywatnie

Post autor: aśka45 »

Teraz to chyba tylko prywatnie nam zostaje, bo inaczej nie bardzo chcą nadal przyjmować. Na pewno implanty zębowe zrobisz u nich https://implant-zebowy.pl/. Bardzo dobra jakość i świetna obsługa. Zdrówka wszystkim, bo teraz to lepiej nie chorować.
Halina Fułko

Re: Leczenie zębów prywatnie

Post autor: Halina Fułko »

Po wizycie u stomatologa często pojawiają mi się infekcje gardła. Stosuje wtedy leki antyseptyczne ze strony https://conagardlo.pl/kompendium-wiedzy ... lu-gardla/. Pomagają mi wtedy leki antyseptyczne.
Tabaługa345

Re: Leczenie zębów prywatnie

Post autor: Tabaługa345 »

Lew-95 pisze: ↑01 sty 2021, 1:11 Witam serdecznie.
Rozglądam się od jakiegoś czasu za gabinetem, gdzie mógłbym mieć leczenie kanałowe. Na moje oko najkorzystniejszą ofertę ma Prodentika, ale jeszcze nigdy tam nie byłem. Opinie ma pozytywne, więc myślę, że może i warto dać im szansę. Leczyliście się tam?
Znajomi polecali, ale sam nie sprawdzałem. Do leczenia zębów jest potrzebny profesjonalista, ja zwykle szukam opinii w internecie, przed każdą wizytą.
Żeton

Re: Leczenie zębów prywatnie

Post autor: Żeton »

aśka45 pisze: ↑18 sty 2021, 14:44 Teraz to chyba tylko prywatnie nam zostaje, bo inaczej nie bardzo chcą nadal przyjmować. Na pewno implanty zębowe zrobisz u nich implantologia. Bardzo dobra jakość i świetna obsługa. Zdrówka wszystkim, bo teraz to lepiej nie chorować.
Prywatnie jest drogo, ale przynajmniej robota dobrze wykonana. :lol:
Zośka578

Re: Leczenie zębów prywatnie

Post autor: Zośka578 »

Serdecznie polecam https://implant-zebowy.pl/. Gabinet, któremu zaufałam i nie żałuje! Miła a co najważniejsze profesjonalna obsługa. Bez żadnych nie miłych niespodzianek. Teraz mogę wszystkim pokazywać mój wspaniały uśmiech i to dzięki nim! Polecam.
EvaŻ

Re: Leczenie zębów prywatnie

Post autor: EvaŻ »

A co w przypadku kiedy bardzo boimy się stomatologa ? jeżeli ktoś z was zmaga się z takim problemem to polecam zapoznać się z oferta tego gabinetu stomatologicznego https://ekomedchelm.pl/service/znieczulenia-ogolne/ w Chełmie. Takie leczenie odbywa się pod opieką doświadczonego lekarza anestezjologa, który zleca badania krwi na wszelki wypadek - morfologia, układ krzepnięcia, inne parametry .
Zyć Adrianna

Re: Leczenie zębów prywatnie

Post autor: Zyć Adrianna »

Kompleksowo zęby można wyleczyć w przychodni stomatologicznej MCS, tu zerknijcie sobie na ich stronę https://mcs-przychodnia.pl/. Tam właśnie są wszystkie szczegóły. Bardzo dobra współpraca, normalne ceny, kompleksowa pomoc, co najważniejsze też widać od razu efekty leczenia
ODPOWIEDZ