męskie koszule

Szukasz porady? Chcesz wiedzieć, co na dany temat sądzą inni? Pytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
oleńka

męskie koszule

Post autor: oleńka »

Ja wiem, z koszulami to serio różnie bywa, dlatego weź pod uwagę profesjonalną usługę czyszczenia. Ja zlecam pranie jak i prasowanie firmie https://www.washster.com/pralnia-warsza ... a-bielany/ , kilka dobrych miesięcy z nimi współpracuje i kompletnie nie żałuje. Możesz zlecić im zarówno pranie koszul jak i dywanów.
Kubuś

Re: męskie koszule

Post autor: Kubuś »

Ja nie cierpię prasowania koszul, z praniem bym dał sobie radę ale prasowanie kiepsko mi wychodzi. Dlatego wolę oddać koszule tu https://www.pralnia-warszawianka.pl/ To profesjonalna pralnia, nie tylko wypierze, ale i wyprasuje koszule. Nie ma na nich ani jednego zagięcia. A ceny też są bardzo dobre.
prasownik

Re: męskie koszule

Post autor: prasownik »

Męskie koszule są dość ciężkie w prasowaniu, tu zdecydowanie warto mieć pod ręką dobrą deskę do prasowania https://kociewie24.pl/aktualnosci/63253 ... wysokoscia . Inwestycja w deskę do prasowania z regulowaną wysokością może być korzystna dla zdrowia. Prasowanie w odpowiedniej pozycji zapobiega problemom z kręgosłupem i stawami. Warto więc rozważyć zakup takiej deski, zwłaszcza jeśli prasowanie jest codziennym obowiązkiem.
ODPOWIEDZ