Odzież ochronna

Szukasz porady? Chcesz wiedzieć, co na dany temat sądzą inni? Pytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
Nikoleta
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2020, 9:20

Odzież ochronna

Post autor: Nikoleta »

Cześć. Dobrze wiem, że odzież medyczna jest w tej chwili tak naprawdę na wagę złota, bo sama pracuję w szpitalu i widzę, jak to wszystko wygląda od środka. Na szczęście nasza placówka ma sprawdzonego dostawcę, który szyje dla nas kombinezony i tym podobne artykuły. Też macie to szczęście? Jak w ogóle udaje wam się funkcjonować w obecnej sytuacji?
MietekŚ

Re: Odzież ochronna

Post autor: MietekŚ »

Ja polecam zapewnić swoim pracownikom odpowiednie ubrania robocze na budowę bo to podstawa jeżeli chodzi o tak ważne BHP. Ja prowadzę firmę budowlaną od 20 lat i co jak co ale na odzieży roboczej dla pracowników nigdy nie oszczędzałem. Ostatnio kupowałem dla moich ludzi buty w tym sklepie https://deltabhp.com.pl/kontakt/ bo zaczęli mi chodzić w jakiś zwykłych trampkach. Wiadomo co może stać się z nogą jeżeli coś ciężkiego spadnie a buty z usztywnionym tzw "stalowym noskiem" to jest wszystko.
makłk

Re: Odzież ochronna

Post autor: makłk »

MietekŚ pisze: ↑09 lip 2021, 10:07 Ja polecam zapewnić swoim pracownikom odpowiednie ubrania robocze na budowę bo to podstawa jeżeli chodzi o tak ważne BHP. Ja prowadzę firmę budowlaną od 20 lat i co jak co ale na odzieży roboczej dla pracowników nigdy nie oszczędzałem.
My mamy podobnie, oczywiście odzież ochronna musi być wytrzymała i bardzo dobrej jakości, dlatego nie ma co oszczędzać. My w naszą zaopatrujemy się u producenta Flaxpol https://www.flaxpol.pl/clothing/info-li ... ienia.html z Kluczborka. Oni mają rozbudowaną ofertę, wiele różnych propozycji, w szerokiej gamie rozmiarów. Odzież od nich spełnia normy, jest wygodna, w korzystnej cenie, polecam.
Król

Re: Odzież ochronna

Post autor: Król »

W naszej firmie pracownicy muszą być odpowiednio ubrani ze względów bezpieczeństwa. Potrzebują odpowiednich butów, rękawic itp. Już kilka lat temu szef zaczął kupować odzież w internecie https://www.egsystem-sklep.pl i okazało się, że po pierwsze jakość jest bardzo dobra, po drugie pracownicy są zadowoleni, a po trzecie - nie mniej ważne - szef oszczędza na takich zakupach naprawdę dużo.
Krzyś

Re: Odzież ochronna

Post autor: Krzyś »

To prawda sama odzież ochronna jest istotna jeśli chodzi o poszczególne stanowiska pracy, ale myślę, że również wywieszenie oraz zaznajomienie się z instrukcjami sanitarnymi jest istotne. Właśnie dlatego zachęcam każdego do przeczytania wpisu https://znaki-bhp.pl/instrukcje-sanitar ... medycznych gdzie ten temat został bardzo dokładnie opisany.
ODPOWIEDZ