Pomnik

Szukasz porady? Chcesz wiedzieć, co na dany temat sądzą inni? Pytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
viktoria34
Posty: 4
Rejestracja: 29 cze 2020, 14:04

Pomnik

Post autor: viktoria34 »

To moje pierwsze doświadczenie w kupowaniu nagrobka https://nagrobki-polskie.pl/nagrobki-w-wieliczce/, moi przyjaciele doradzili Karelian granit-gabbro, kupili go, mistrzowie go zainstalowali. Jestem usatysfakcjonowany
Awatar użytkownika
serena
Posty: 66
Rejestracja: 24 mar 2020, 22:06

Re: Pomnik

Post autor: serena »

Dwa lata temu żegnaliśmy naszego dziadka. Pomagałam babci w wyborze nagrobka, bo nie była w stanie samodzielnie dokonać wyboru. Zdecydowaliśmy się na prosty pomnik z piękną rzeźbą anioła. Takie zamówienie wykonali nam http://www.nagrobkiedistone.pl/. Wszyscy jesteśmy zachwyceni efektem końcowym
Awatar użytkownika
viktoria34
Posty: 4
Rejestracja: 29 cze 2020, 14:04

Re: Pomnik

Post autor: viktoria34 »

viktoria34 pisze: ↑29 cze 2020, 14:06 To moje pierwsze doświadczenie w kupowaniu nagrobka https://nagrobki-polskie.pl/nagrobki-w-wieliczce/, moi przyjaciele doradzili Karelian granit-gabbro, kupili go, mistrzowie go zainstalowali. Jestem usatysfakcjonowany
Muszę powiedzieć, że moi znajomi również zamówili u nich pomnik i byli zadowoleni
Ryś

Re: Pomnik

Post autor: Ryś »

Jeśli będziemy zmuszeni pochować kogoś bliskiego to trzeba znaleźć dom pogrzebowy świadczący takie usługi. Na stronie https://www.elizjum-warszawa.pl/ znajdziecie ofertę takiego zakładu pogrzebowego. Pomogą wam godnie pożegnać bliską osobę i wykonają tę usługę w stosownej cenie. W ofercie jest także usługa kremacji jeśli ktoś chce skorzystać z takiej formy pochówku więc sprawdź.
KrystynaĆ

Re: Pomnik

Post autor: KrystynaĆ »

Ja zmawiam pomnik na początku maja i wybrałem zakład kamieniarski w Strzegomiu. Wybraliśmy piękny pomnik z "Impali" i już nie możemy się doczekać kiedy powstanie i nasi rodzice będa mieli nowe gotowe "mieszkanko" na wieczny odpoczynek. Zamówialiśmy już piękne zdjęcia i jesteśmy umówieni z liternikiem.
Zić

Re: Pomnik

Post autor: Zić »

Ja szukałem kamieniarza we Wrocławia do zrobienie grobowca rodzinnego. Mój znajomy polecił mi kilka zakładów w tym zakład ASD Kamieniarstwo https://www.asd-kamieniarstwo.pl/oferta właśnie we Wrocławiu. Umówiłem się już wstępnie na pomiary i na lato rozpoczynamy już działania. Z tego co widziałem i mamy piękny projekt i zamówiony piękny zamówiony kamień " Bengal Black".
Tałka

Re: Pomnik

Post autor: Tałka »

Ostatnio zdecydowałam się postawić pomnik rodzicom. Wcześniej nie było środków. Znajoma podesłała mi link do tej strony https://kataloguslugpogrzebowych.pl/fir ... amieniarze . Jest tam wyszukiwarka firm, które zajmują się wykonawstwem nagrobków. Porównałam dwie oferty i zdecydowałam o wyborze. Jestem zadowolona, że tak szybko udało mi się załatwić ten niełatwy dla mnie temat.
ańkł

Re: Pomnik

Post autor: ańkł »

Jeżeli chodzi o pomnik, to mogę polecić ci firmę, która wykonała porządny nagrobek granitowy moich dziadków, jest to pracownia kamieniarska Grzelińscy https://www.pracowniakamieniarska.pl/of ... -granitowe z Rożno-Parceli, oni działają na terenie woj. kujawsko-pomorskiego. Ich oferta jest szeroka, mają korzystne ceny, są naprawdę rzetelni, zlecenie wykonali terminowo i w dobrej cenie. Warto skorzystać z ich usług, na pewno się na nich nie zawiedziecie.
maoń

Re: Pomnik

Post autor: maoń »

U nas pomnik był już gotowy wcześniej, babcia zmarła 3 lata wcześniej i dziadek uznał, że postawi jej pomnik z miejsce także dla siebie. To brzmi okrutnie, ale on po prostu myślał na przyszłość. Zmarł w zeszłym miesiącu, był już schorowany, no a jeszcze strata babci mocno na niego wpłynęła. Jego pogrzebem, podobnie jak wcześniej pogrzebem babci zajął się zakład pogrzebowy Hades z Lublina. Oni zajęli się transportem ciała, całą oprawą, załatwili za nas formalności, niesamowicie nam pomogli, polecam.
PawełŻ

Re: Pomnik

Post autor: PawełŻ »

Właśnie odebrałam grobowiec dla moich rodziców , który zamawiałem w tym zakładzie kamieniarskim http://nagrobki-kamieniarstwo.com/kontakt/. Zamówiłem grobowiec z czarnego granitu i powiem wam, że zrobili nam złote litery i zarówno moi rodzice jak i dziadkowie mają zdjęcia i wygląda to bardzo okazale. Polecam ten zakład kamieniarski w Strzegomiu bo oferują bardzo atrakcyjne ceny.
kóras

Re: Pomnik

Post autor: kóras »

Wykonanie nagrobka wolałem powierzyć zaufanym specjalistom. W tym wypadku padło na Orkus https://www.orkus.com.pl/oferta/zaklad- ... arski.html a ich usługi w zupełności sprostaly moim wymaganiom. Chcielismy wykreowac piekny i elegancki nagrobek, udalo sie to zrealizowac! Naszym wymogom sprostalo to w pelni takze i Wy skupcie sie na tym efekcie. Najwazniejsze, aby nagrobek zostal wykonany przez zaufanego kamieniarza. Zdecydowanie Wam polecam te opcje!
góraczewska

Re: Pomnik

Post autor: góraczewska »

Pomnik na grobach pradziadków wymagał nie tyle renowacji, co zastąpienia nowym, eleganckim egzemplarzem. Stało się to możliwe dzięki ofercie https://www.gloriazarow.pl/kamieniarstwo . Zapewnili wysokiej jakości architekturę cmentarną, która prezentuje się elegancko i stosownie. DLa mnie jest to absolutnie udany wybór, także i Ty skup się na tym aspekcie. Wyroby kamieniarskie z przeznaczeniem cmentarnym wykonują według wzorów z katalogu, jakim dysponują.
górka542

Re: Pomnik

Post autor: górka542 »

Bardzo ważne było tutaj także wykonanie stosownego pomnika, nagrobka. Miał to być swego rodzaju hołd dla zmarłej babci i wydaje mi się, plan zrealizowaliśmy. Pomocy udzielił zakład Kamieniarski https://www.kamieniarzguzik.pl/uslugi/n ... i-grobowce , który zrealizował bardzo solidny i fachowy nagrobek. Zdecydowanie jest to jakość, której w tym wypadku było nam trzeba a do tego całkowicie sprostało to moim wymaganiom. Polecam i Wam, gdyż po takiej cenie faktycznie warto było w to zainwestować.
pmazurek

Re: Pomnik

Post autor: pmazurek »

Jeżeli poszukujecie nagrobka to polecam Wam eleganckie pomniki podwójne z zakładu kamieniarskiego P.H.U. Granit z Poznania. Warto spojrzeć na ich szeroką ofertę :)
ODPOWIEDZ