Przedpokój- urządzamy się!

Szukasz porady? Chcesz wiedzieć, co na dany temat sądzą inni? Pytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
Malina
Posty: 37
Rejestracja: 06 mar 2020, 9:35

Przedpokój- urządzamy się!

Post autor: Malina »

Podoba mi się ławka indyjska do przedpokoju. Zamówię ją tu ale nie wiem na którą się zdecydować: https://mebleswiata.eu/pl/lawki/
Pomocy!
Awatar użytkownika
looser
Posty: 94
Rejestracja: 24 mar 2019, 11:22

Re: Przedpokój- urządzamy się!

Post autor: looser »

Ogólnie to przedpokój jest miejscem witającym i żegnającym gości, dlatego jestem przekonana, że warto go urządzić z klasą. Jest w końcu wizytówką pozostałych miejsc. Jeśli o mnie chodzi, to ja bym się zdecydowała na taką https://www.edinos.pl/garderoba-z-lustr ... dab-sonoma garderobę w tym miejscu. I duże lustro, na całą wysokość ściany.
karoluś0332

Re: Przedpokój- urządzamy się!

Post autor: karoluś0332 »

Przede wszystkim przyda Ci się wieszak do przedpokoju, bo to chyba jedna z ważniejszych rzeczy w przedpokoju, no i do tego może jeszcze szafa. Mnie podobają się wieszaki, które udało mi się znaleźć w ofercie https://www.sfmeble.pl/c/wieszaki-scien ... przedpokoj Wieszaki są piękne i mają ciekawy design.
Jędrzejczyk Alina

Re: Przedpokój- urządzamy się!

Post autor: Jędrzejczyk Alina »

W przedpokoju mamy dużą szafę, w której znajdują się nasze bardziej co dzienne ubrania takie jak kurtki. Brakowało mi tam opuszczanego wieszaka do szafy, który udało mi się kupić w wyposażenie szaf. Pantograf umożliwia funkcjonalne wykorzystanie powierzchnię wysokiej szafy.
MoniŚka

Re: Przedpokój- urządzamy się!

Post autor: MoniŚka »

Ja własnie szukam jakiś mebli do wnęki, którą mamy na korytarzu. Bardzo dobrą ofertę przedstawiła mi firma https://www.mazur-meble.pl/oferta/szafy-wnekowe. Firma zrobiła nam piękną szafę wnękową na wymiar i powiem wam, że nareszcie po mieszkaniu nie walają się żadne ubrania czy kurtki nie wiszą luzem w korytarzu.
MonikaĆ

Re: Przedpokój- urządzamy się!

Post autor: MonikaĆ »

Ja miałam w swoim przedpokoju kawałek przestrzeni i chyba poprzedni właściciel miał tam coś w rodzaju spiżarki. Zamówiłam firmę GAMMA , która bardzo zaciekawiła się tą przestrzenią i mieli wiele wizji na zagospodarowanie tego miejsca. Finalnie powstała tam szafa do zabudowy http://gammameble.pl/studio-mebli/szafy-do-zabudowy/ .
Gość

Re: Przedpokój- urządzamy się!

Post autor: Gość »

Jak urządzacie przedpokój to czy planujecie nowoczesny przedpokój inspiracje i aranżacie które znajdziecie w sieci? Bo to jest najlepszy pomysł na waszą aranżację, ja tak zrobiłam i jest super.
ODPOWIEDZ