Psycholog dla dziecka

Szukasz porady? Chcesz wiedzieć, co na dany temat sądzą inni? Pytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
martka

Psycholog dla dziecka

Post autor: martka »

Witam wszystkich na forum. Od kilku dni szukam namiaru na psychologa dziecięcego. Czy jesteście w stanie kogoś mi polecić? Najlepiej na terenie Warszawy, ale inne miejscowści również wezmę pod uwagę.
igla

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: igla »

Z tego co wiem, to w Warszawie znajduje się placówka Promitis. Mają duże doświadczenie w pomocy najmłodszym, dlatego w pierwszej kolejności wzięłabym właśnie ich pod uwage.
mysiorka

Post autor: mysiorka »

Mnie rownież kiedyś obilo się o uszy Promitis. Oczywiście w samych superlatywach. Macie może jakiś namiar na ich stronę internetową? Chciałabym dokładniej zapoznać się z ich ofertą.
izuska

Post autor: izuska »

To jest oficjalna strona Centrum Terapii Promitis: https://centrum-terapii.pl/ Znajdziecie tam wszystkie ważne informacje, w tym o oferowanych usługach i terapiach, oraz dane kontaktowe. Naprawdę polecam wam to miejsce jeżeli szukacie profesjonalnej pomocy dla waszych dzieci.
marziiii

Post autor: marziiii »

O tak - zdecydowanie! Centrum Terapii Promitis to jedyny słuszny wybór jeżeli chodzi o pomoc naszym dzieciom. Nigdzie indziej nie otzrymacie tak kompleksowej pomocy, jak właśnie tam :)
Awatar użytkownika
martka

Post autor: martka »

Bardzo wam dziękuję za to polecenie. To dla mnie niezwykle ważna kwestia, bo jako mama dziecka - to ono jest dla mnie najważniejsze. Na pewno sprawdzę sobie, co Promitis ma do zaoferowania.
wuma

Post autor: wuma »

Jestem przekonana, ze nie pożałujesz. Mnie kiedyś rownież polecono Promitis i mimo sceptycznego nastawiania, umowilam sie na wizyte. To bylo najlepsze co mogłam zrobić.
Awatar użytkownika
gadka

Post autor: gadka »

Jeżeli o mnie chodzi to także polecam promitis- w szczególności to w Krakowie, a wiem wlasnie ze oddziały też w Warszawie mają. Uważam, ze lepiej trafic nie moglam a tez szukalam psychologa dla dziecka

cytaty morderców
aria

Post autor: aria »

Co racja to racja ! Terapia dla dzieci w Promitis to zdecydowanie najlepsze, co może być!
..........................................................................................................................................................
Adrian41

Post autor: Adrian41 »

Zainteresowanym tematem naszej rozmowy mogę polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę nowoczesnej szkoły rodzenia Supermama - położna w Gdańsku . Wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
ODPOWIEDZ