Skąd kawa do biura?

Szukasz porady? Chcesz wiedzieć, co na dany temat sądzą inni? Pytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
Nadzieja1981
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2020, 17:47

Skąd kawa do biura?

Post autor: Nadzieja1981 »

Cześć. Skąd zamawiacie kawę ziarnistą do biura? Macie jakieś swoje sprawdzone sklepy lub dostawców? Te sklepowe kawy to tragedia, chcę zainwestować w coś naprawdę dobrego ;)
Awatar użytkownika
wlodzimiera
Posty: 1
Rejestracja: 08 gru 2019, 6:58

Re: Skąd kawa do biura?

Post autor: wlodzimiera »

Zgadzam się, szeroko dostępne kawy w marketach mi zupełnie nie podchodzą. U nas szef zamawia kawę od upcafe.pl. Mają własną palarnię, w której wypalają ziarna sprowadzane z różnych regionów świata. Na dodatek taką świeżo paloną kawę dostarczają prosto do biura. Polecam :)
Awatar użytkownika
storczyk
Posty: 45
Rejestracja: 07 sty 2020, 16:36

Re: Skąd kawa do biura?

Post autor: storczyk »

Bardzo lubię dobrą kawę choć kiedyś w ogóle jej nie piłam. Teraz nie wyobrażam sobie inaczej zacząć dzień. Słyszałam, że najlepiej przygotowywać ją w ekspresie. Ciekawą ofertę znalazłam tu: https://ekspresypolska.pl/. Ekspres daje dużo możliwości. Na przykład można przygotować różne rodzaje kaw albo cappucino. Myślę, że to ciekawa propozycja dla kawoszy takich jak ja.
Awatar użytkownika
Weronika
Posty: 481
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:59

Re: Skąd kawa do biura?

Post autor: Weronika »

My zazwyczaj kawę do naszego biura zamawiamy on-line w sklepie, w którym zakupiliśmy też ekspres do kawy. Na stronie internetowej https://www.swiatekspresow.pl/ możecie zapoznać się z całością oferty tego właśnie sklepu, polecamy :)
Awatar użytkownika
Barucha
Posty: 191
Rejestracja: 30 maja 2019, 10:57

Re: Skąd kawa do biura?

Post autor: Barucha »

my zamawiamy od nespresso - bardzo smaczna kawka, a dodatkowo mega latwo ja przygotowac :)
opiumć

Re: Skąd kawa do biura?

Post autor: opiumć »

a macie jakiś ekstra ekpres do kawy, ja mam na przykąld od breville :) Super jest sprzęt prosty w obsłudze, kawa pyszna, łatwo się czysci
bergamotkać

Re: Skąd kawa do biura?

Post autor: bergamotkać »

ojj tak btreville ma super elkpresy do kawy :) Picie kawy to nie tylko sposób na rozbudzenie się z rana lub po prostu delektowanie smacznym napojem, ja uwielbiam mam ekpres prima latte i jest genialny
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 74
Rejestracja: 10 lut 2020, 15:55

Re: Skąd kawa do biura?

Post autor: magdap »

Kawy "sklepowe" zdecydowanie nie nadają się do biura. Dlatego też wiele firm ukierunkowanych na rozwój i szanujący swoich pracowników, partnerów biznesowych oraz klientów decyduje się na współpracę z palarniami kawy, które regularnie dostarczają im świeżo palone kawy do biura. Moim zdaniem to najlepsze z możliwych rozwiązań ;)
ODPOWIEDZ