Skuteczne zabezpieczenie przed korozją

Szukasz porady? Chcesz wiedzieć, co na dany temat sądzą inni? Pytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
Budzislaw1984
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2020, 15:59

Skuteczne zabezpieczenie przed korozją

Post autor: Budzislaw1984 »

Cześć. Zajmowaliście się kiedykolwiek malowaniem ogrodzeń lub dachów? Jaki jest waszym zdaniem najskuteczniejszy sposób na zabezpieczenie stalowej powierzchni przed korozją? Mnie jakiś czas temu zainteresował produkt ANVI-CORR marki SiD Coating's. Wydaje się najlepszy, dlatego chciałem go wam polecić. Chyba że już testowaliście jego działanie? Jak wrażenia?
oimj

Re: Skuteczne zabezpieczenie przed korozją

Post autor: oimj »

Tym się nie zajmowaliśmy dokładnie, ale mieliśmy do czynienia z zabezpieczeniem różnych materiałów przed korozja. Była nam przy tym przydatna pomoc specjalistów z firmy GALWANEX EXPORT z Lublina. Oni zajmują się galwanizacją materiałów, robią to od lat, mają odpowiedni sprzęt, narzędzia, no i doświadczenie w branży. Znają się na tym, co robią, zlecenia dla nas wykonywali terminowo, zawsze w korzystnej cenie, na dobrych warunkach. Nawiązanie z nimi współpracy jest proste i jak najbardziej opłacalne. Zdecydowanie warto skorzystać z ich usług.
tonjń

Re: Skuteczne zabezpieczenie przed korozją

Post autor: tonjń »

Sami zabezpieczamy produkty i części przed korozją. Stosujemy do tego przemysłowe farby antykorozyjne, które są zróżnicowane pod kątem czasu ochrony. Kupujemy je z firmy Carboline Polska z Wiśliny. Ich oferta jest szeroka, posiadają różnego rodzaju zabezpieczenia antykorozyjne, w tym mocne farby gruntujące, super odporne farby nawierzchniowe, akrylowe, poliuretanowe, epoksydowe oraz farby termoodporne i ogniochronne farby na stal i beton. One dostępne są w atrakcyjnych cenach i działają doskonale, polecam.

wymiana oleju kosiarka honda
trmp

Re: Skuteczne zabezpieczenie przed korozją

Post autor: trmp »

Nie po to inwestuje się grube pieniądze w różne konstrukcje i instalacje, by one rdzewiały. Bardzo ważna jest ich ochrona przed korozją. My skorzystaliśmy z usług firmy ELBIT https://www.elbit.krakow.pl/elbit/ z Krakowa, która zajmuje się zabezpieczaniem różnych materiałów przed korozją. Oni mają szeroki zakres usług, sposób zabezpieczenia naszych detali pomogli nam dobrać do naszego zapotrzebowania. Usługi wykonują w terminie, w dobrych cenach, to rzetelna firma, której opłaca się zaufać, polecam,
ODPOWIEDZ