Sprzedaż domu - jakie biuro?

Szukasz porady? Chcesz wiedzieć, co na dany temat sądzą inni? Pytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
Dalia_85
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2020, 3:07

Sprzedaż domu - jakie biuro?

Post autor: Dalia_85 »

Hej, szukam sprawdzonego biura nieruchomości w Koninie. Potrzebuję pomocy z załatwieniem formalności dotyczących sprzedaży mieszkania. Jaką agencję możecie mi polecić?
Awatar użytkownika
hilaria_98
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2020, 8:21

Re: Sprzedaż domu - jakie biuro?

Post autor: hilaria_98 »

Kiedyś korzystałam z pomocy biura zaroda-nieruchomosci.pl. Pomogli mi znaleźć świetne mieszkanie na wynajem. Bardzo polecam, pracownicy potrafią wynegocjować bardzo korzystne warunki no i pomagają w ogarnięciu wszystkich papierów :)
Awatar użytkownika
Kola
Posty: 14
Rejestracja: 02 kwie 2020, 17:30

Re: Sprzedaż domu - jakie biuro?

Post autor: Kola »

Korzystanie z usług biur nieruchomości to zawsze dodatkowe koszty. Dlatego też osobiście raczej wolałabym zdecydować się na ofertę, dostępną na https://prywatnaoferta.pl/ . W tym przypadku bowiem zyskujemy dostęp, po opłaceniu, dostępnego w fajnej cenie pakietu, do różnych portali ogłoszeniowych. Tym samym wielu potencjalnych kupujących będzie miało okazję zobaczyć nasz anons, w efekcie czego szybciej sprzedamy dom, mieszkanie, czy nieruchomość komercyjną.
Awatar użytkownika
marmaj77
Posty: 107
Rejestracja: 09 kwie 2020, 21:59

Re: Sprzedaż domu - jakie biuro?

Post autor: marmaj77 »

W Lublinie sprawdzi wam się WGN Nieruchomości http://nieruchomoscilubin.com/ Super biuro nieruchomości, znają się na rzeczy i szybko zorganizują wam sprzedaż, nam znaleźli klientów w ciągu 2 miesięcy. Są solidni i profesjonalni, my jesteśmy z ich usług w 100 % zadowoleni.
Awatar użytkownika
tristan
Posty: 93
Rejestracja: 18 cze 2020, 22:13

Re: Sprzedaż domu - jakie biuro?

Post autor: tristan »

Kompleksową i rzetelną pomoc przy sprzedaży mieszkania mieliśmy od firmy Optima https://www.mfoptima.pl z Górnego Śląska. Mega dobrze sie spisali, to profesjonalna i solidna agencja nieruchomości, sprawdźcie ich sobie. Dodam, że świadczą też doradztwo kredytowe i prawne.
ODPOWIEDZ