Tani kredyt?

Szukasz porady? Chcesz wiedzieć, co na dany temat sądzą inni? Pytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
amalia88
Posty: 1
Rejestracja: 25 cze 2020, 19:31

Tani kredyt?

Post autor: amalia88 »

Cześć. Niestety losowa sytuacja zmusiła mnie do wzięcia kredytu. Ofert jest naprawdę dużo, a mnie samej trudno jest zdecydować się na jedną konkretną, żeby nie wpaść w ukryte koszty. Myślicie, że powinnam skontaktować się z doradcami z czasnakredyt.pl? Korzystał ktoś z was z ich usług?
Awatar użytkownika
Stela-87
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2020, 23:37

Re: Tani kredyt?

Post autor: Stela-87 »

Doradcy z Czas Na Kredyt pomogli mi, kiedy starałam się o pożyczkę konsolidacyjną. Przede wszystkim wyjaśnili mi, jak to działa, co powinnam zrobić, jakie dokumenty złożyć. Z nimi proces przebiegł o wiele sprawniej, dlatego z całego serca ich polecam.
Awatar użytkownika
mencka
Posty: 69
Rejestracja: 18 cze 2019, 20:53

Re: Tani kredyt?

Post autor: mencka »

właśnie przez to że tych ofert tak dużo to nie wiadomo na co się zdecydować i zdecydowanie polecam skorzystanie z doradztwa kredytowego. osobiście z nich korzystałam https://www.boldinvest.pl/ i nie mam nic do zarzucenia. współpraca przebiegła doskonale
Marceloński

Re: Tani kredyt?

Post autor: Marceloński »

Tani kredyt nie zawsze jest równoznaczny z bezpiecznym, dobrym kredytem. Często przy tanich kredytach jest problem z jego spłatą, w momencie gdy rozpada nam się rodzina. A to zjawisko niestety zdarza się coraz częściej. Dlatego też warto czytać dokładnie umowy , a o tym co z kredytem po rozwodzie można znaleźć na https://zyciebezkredytu.pl/rozwod-a-kr ... y-we-frank.
ODPOWIEDZ