terapia rodzinna kraków

Szukasz porady? Chcesz wiedzieć, co na dany temat sądzą inni? Pytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
Amanda
Posty: 29
Rejestracja: 16 lut 2019, 7:29

terapia rodzinna kraków

Post autor: Amanda »

Cześć, szukam dobrego terapeuty rodzinnego w Krakowie. Czy możecie mi coś powiedzieć o poradni Synapsa?
Awatar użytkownika
magdi
Posty: 156
Rejestracja: 11 lis 2019, 13:06

Re: terapia rodzinna kraków

Post autor: magdi »

Zdecydowanie trzeba szukać fachowej pomocy jeśli taka jest potrzebna. Nie wiem czy wiecie, że teraz są takie miejsca jak https://www.centrumdobrejterapii.pl/mat ... ia-online/ , gdzie z różnego rodzaju porad można skorzystać online. Myślę, że dla wielu osób taka forma będzie dużo bardziej wygodna zwłaszcza w obecnej sytuacji.
Awatar użytkownika
yataa
Posty: 102
Rejestracja: 19 wrz 2019, 18:43

Re: terapia rodzinna kraków

Post autor: yataa »

ja ntez jestem zdania, ze trzeba siegac po taka profesjonalna pomoc jesli zachodzi taka potrzeba. ja mam za soba prawie pol roczna terapie prowadzona przez fachowcow z poradni pani Rymkiewicz z Wrocławia, oni dzialaja tez online a przez to pomagaja pacjentom nie tylko tu w kraju ale i za granica. ja zglosilam sie tu z problemami emocjonalnymi zwiazanymi z nadwagą, stresem w pracy i skomplikowanym zyciem osobistym. taki misz masz ale jak sie okazalo wystarczylo, ze sama zaakceptowalam siebie, mialam motywacje do zmian i udalo mi sie wszystko po kolei i w swoim czasie wyprostować. grunt to nie stac w miejscu tylko dzialac :)
Awatar użytkownika
MAYA
Posty: 122
Rejestracja: 27 wrz 2019, 8:54

Re: terapia rodzinna kraków

Post autor: MAYA »

W Warszawie jest również świetna poradnia, z której warto skorzystać. Na stronie https://www.psyche-balans.pl/terapia/terapia-rodzinna/ można znaleźć informacje na temat terapii rodzinnej. Warto wiedzieć, że w wielu przypadkach nie warto zwlekać, tylko od razu zasięgnąć pomocy specjalistów.
Bożena

Re: terapia rodzinna kraków

Post autor: Bożena »

Na szczęście dzisiaj wcale nie musicie rezygnować z takiej pomocy. Jeśli zmagacie się z problemami rodzinnymi, to na pewno dobrym pomysłem byłoby postawienie na specjalistów z Psychomedic.pl. W ten sposób będziecie w stanie znacznie skuteczniej poradzić sobie z tym tematem. W https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ macie na ten temat więcej informacji, sami się o tym przekonajcie.
ODPOWIEDZ