Terapia uzależnień Łódź

Szukasz porady? Chcesz wiedzieć, co na dany temat sądzą inni? Pytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
bona_69
Posty: 2
Rejestracja: 26 lut 2020, 12:14

Terapia uzależnień Łódź

Post autor: bona_69 »

Witam. Możecie polecić mi dobrego psychologa, który prowadzi terapię uzależnień? Chodzi głównie o problem z alkoholem. Szukam kogoś godnego zaufania.
Awatar użytkownika
Kryspin80
Posty: 1
Rejestracja: 25 lis 2019, 21:28

Re: Terapia uzależnień Łódź

Post autor: Kryspin80 »

Alkoholizm niszczy nie tylko samego uzależnionego, ale też jego rodzinę. Znajoma znająca mój problem poleciła mi http://www.poradniasalomon.pl/. Prowadzą tam terapię uzależnień i DDA. To niezwykle empatyczni ludzie, którzy na pewno będą w stanie Ci pomóc.
Awatar użytkownika
irka
Posty: 80
Rejestracja: 13 gru 2019, 17:00

Re: Terapia uzależnień Łódź

Post autor: irka »

Nie jest takie proste wyjść z alkoholizmu. Zanim zacznie się terapie trzeba odtruć organizm, można to zrobić nawet w domu, zobaczcie czy warto https://actabio.pl/zdrowie/odtrucie-alk ... omu-warto/ . To pierwszy krok do rozpoczęcia walki o powrót do zdrowia. A takie odtrucie to dobry pomysł jak nie jesteśmy uzależnieni tylko po prostu przesadzimy z alkoholem.
Awatar użytkownika
caryca
Posty: 155
Rejestracja: 27 cze 2019, 16:52

Re: Terapia uzależnień Łódź

Post autor: caryca »

To prawda, łatwo nie jest ale jest to możliwe oczywiście jeśli w porę znajdziesz się pod opieką specjalistów chociażby z takiego https://wolmed.pl ośrodka leczenia uzależnień. W takiej prywatnej klinice z opieką medyczną i odpowiednią terapią zdecydowanie szybciej się wraca do normalności
Wiesław

Re: Terapia uzależnień Łódź

Post autor: Wiesław »

bona_69 pisze: ↑14 kwie 2020, 4:56 Witam. Możecie polecić mi dobrego psychologa, który prowadzi terapię uzależnień? Chodzi głównie o problem z alkoholem. Szukam kogoś godnego zaufania.
W Warszawie jest klinika Medyczny Detox, oni tam zajmują się walką z uzależnieniami, właśnie przede wszystkim od alkoholu, warto się z nimi skontaktować
Julex

Re: Terapia uzależnień Łódź

Post autor: Julex »

A słyszałaś o zaszyciu alkoholowym? Jest to zabieg przeprowadzany w Polsce od wielu lat. Znam osobę, która po wszyciu Esperalu w Tczewie przestała pić. Wcześniej odbywała terapię, ale niestety bezskutecznie. Działanie Esperalu opisuje się jako odczuwanie szeregu objawów silnego zatrucia alkoholowego, utożsamianego z bardzo wzmożonym kacem. W ten sposób tworzy się postawa awersyjna, która powinna powstrzymać osobę uzależnioną przed konsumowaniem napojów alkoholowych.
ODPOWIEDZ