Wózek spacerowy

Szukasz porady? Chcesz wiedzieć, co na dany temat sądzą inni? Pytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
Rozalinda
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2022, 21:22

Wózek spacerowy

Post autor: Rozalinda »

Wiosna się zbliża, na dworze robi się coraz cieplej, więc lada chwila nadejdzie też czas, kiedy będziemy więcej i na pewno dłużej spacerować. Dlatego szukam jakiegoś fajnego wózka, liczę na to, że znajdzie się tutaj ktoś, kto w tym temacie będzie mi mógł trochę doradzić. Dajcie znać, jaki wózek spacerowy będzie okej? Przede wszystkim zależy mi na tym, żeby był w miarę lekki.
Gabi363

Re: Wózek spacerowy

Post autor: Gabi363 »

autor: Rozalinda » 04 mar 2022, 23:54

Wiosna się zbliża, na dworze robi się coraz cieplej, więc lada chwila nadejdzie też czas, kiedy będziemy więcej i na pewno dłużej spacerować. Dlatego szukam jakiegoś fajnego wózka, liczę na to, że znajdzie się tutaj ktoś, kto w tym temacie będzie mi mógł trochę doradzić. Dajcie znać, jaki wózek spacerowy będzie okej? Przede wszystkim zależy mi na tym, żeby był w miarę lekki.


Jako mama dwójki dzieci, muszę poszukać wózka podwójnego, który bez większego wysiłku mogłabym prowadzić. Właśnie dlatego zainteresował mnie Cavoe Avec, którego waga nie jest wysoka, a sam wózek wyróżnia się super jakością.
Arielka39

Re: Wózek spacerowy

Post autor: Arielka39 »

My zamierzamy kupić fajny wózek wielofunkcyjny, aby później nie musieć go wymieniać na mniejszy i lżejszy. Chodzi o Riko Nesa - ten spodobał nam się najbardziej i jest to wózek na maska przemyślany. Co ciekawe w przypadku spacerówki, siedzisko składa się razem z ramą wózka co jest ogromną wygodą.
ODPOWIEDZ