Zdrowy sen

Szukasz porady? Chcesz wiedzieć, co na dany temat sądzą inni? Pytaj, na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 31
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:02

Zdrowy sen

Post autor: heniutek »

Ostatnio ze znajomymi poruszaliśmy kwestię zdrowego snu. Doszliśmy do tego, iż największym problemem jest to, iż ktoś ze współmałżonków chrapie. O ile jest to niezbyt głośne chrapanie, a druga osoba nie ma problemów ze spaniem to problem można zbagatelizować. W przeciwnym wypadku warto znaleźć takie rozwiązanie, które będzie skuteczne. Sporo osób chwali http://sposobynachrapanie.pl/, ze względu na rozwiązania, które mogą zminimalizować ten problem. Czasem jednak sytuacja jest na tyle poważna, iż konieczne będzie udanie się do lekarza. Tak - chrapanie też może być objawem choroby, której nie należy bagatelizować.
Awatar użytkownika
wiki01
Posty: 28
Rejestracja: 14 sty 2020, 11:05

Re: Zdrowy sen

Post autor: wiki01 »

Zastanawialiście się ile dorosły człowiek potrzebuje snu? Od czego to zależy? Odpowiedzi na to pytanie znajdziecie na https://dekorativa.pl/blog/ile-czlowiek-potrzebuje-snu Polecam przeczytać.
Awatar użytkownika
storczyk
Posty: 45
Rejestracja: 07 sty 2020, 16:36

Re: Zdrowy sen

Post autor: storczyk »

Problemy ze snem mogą być pierwszym etapem choroby Alzheimera. Na szczęście obecnie można zapisać się na terapię, która leczy takie choroby przewlekłe i okazuje się bardzo skuteczna. Więcej informacji można znaleźć na tej stronie: www.ortmedis.eu. Myślę, że to przełom w dziedzinie medycyny, ponieważ dawniej takie choroby były uznawane za niewyleczalne. Warto dowiedzieć się więcej.
Awatar użytkownika
Piksel
Posty: 88
Rejestracja: 17 gru 2019, 11:31

Re: Zdrowy sen

Post autor: Piksel »

Na moje problemy ze snem pomogła melatonina naturalna, która wyregulowała mój wewnętrzny zegar biologiczny. Jestem naprawdę zadowolony z suplementacji :)

UWAGA!! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG
Awatar użytkownika
stokrotka
Posty: 177
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:12

Re: Zdrowy sen

Post autor: stokrotka »

Zgadzam się, melatonina ma ogromny wpływ na jakość i długość snu i co gorsza z wiekiem wydzielanie jej się zmniejsza więc niekiedy warto ją przyjmować w suplementach jeśli masz kłopoty z snem
Awatar użytkownika
MAYA
Posty: 122
Rejestracja: 27 wrz 2019, 8:54

Re: Zdrowy sen

Post autor: MAYA »

Leczenie bezsenności może być bardzo trudne, szczególnie jeśli nie znamy jej przyczyny. Warto mieć też na uwadze, aby takiego problemu nie bagatelizować, ponieważ może on prowadzić do poważniejszych konsekwencji. Na stronie https://terapiabezsennosci.pl/ można znaleźć wszelkie informacje na temat bezsenności.
Malaga

Re: Zdrowy sen

Post autor: Malaga »

Ciekawe opinie na jakże ważny temat. Macie może informacje na temat tego jak pomóc dziecku z takimi problemami ze snem? Najlepiej jakby to były jakieś w miarę naturalne rozwiązania.
MarekSobczak

Re: Zdrowy sen

Post autor: MarekSobczak »

Niestety dzieci mogą mieć problemy ze snem. Zawsze najważniejsze jest by znaleźć tego przyczynę bo tylko wtedy będziemy w stanie coś zmienić. W dzisiejszych czasach trzeba przede wszystkim zadbać o higienę snu. Wysokiej jakości materac oraz pościel, z pewnością mogą zdziałać cuda. Natomiast przyczyna też może być związana z innymi aspektami, jak chociażby nadpobudliwość czy stres. W takich przypadkach najlepsza będzie konsultacja ze specjalistą. Często jest przez nich polecany syrop na sen dla dzieci - https://www.boiron.pl/nasze-produkty/le ... ne/sedalia wspomagający w stanach niepokoju czy zaburzeniach snu. W składzie znajdziemy kilka naturalnych roślin więc preparat jest w pełni bezpieczny.
dankaa

Re: Zdrowy sen

Post autor: dankaa »

Moja znajoma ostatnio kupiła materac na stronie materace-viscotherapy.pl i jest mega zadowolona. Dotychczas miała problem z bezsennością i często też bolały ją plecy - odkąd ma ich materac śpi jak niemowlak. Także super... Myślę, że ich produkty są godne uwagi.
supermocee

Re: Zdrowy sen

Post autor: supermocee »

Jeśli macie jakieś problemy z zasypianiem, to nie sam materac wam pomoże, bo to owszem, jest jakiś zalążek, ale tak naprawdę powinniście pomyśleć o czymś takim jak portal o śnie , by tam poznać kilka wskazówek odnośnie tego, co i jak robić i dlaczego. Stąd myślę, że warto to sprawdzić. Co wy na to ?

odstraszacz psów dazer ii opinie
ODPOWIEDZ