agencja pracy

Wszystko co musisz wiedzieć o pracy, pracodawcach, ale i o sposobach spędzania czasu wolnego. Zapraszamy do dyskusji wszystkich poszukujących informacji o firmach, poleceń i tych, którzy po prostu chcą podyskutować o pracy.
Awatar użytkownika
annik
Posty: 74
Rejestracja: 07 kwie 2020, 18:59

agencja pracy

Post autor: annik »

polecicie dobre?
Awatar użytkownika
venduin
Posty: 187
Rejestracja: 24 sie 2019, 11:07

Re: agencja pracy

Post autor: venduin »

Niestety nie znam żadnych dobrych agencji pracy, a sam jestem teraz w kropce bo szukam pracy po tym całym kryzysie gospodarczym, który dotknął wiele osób. Co prawda na portalu https://www.esprzedawca.pl/praca/account-manager/ znalazłem kilka ciekawych ofert na stanowisko account manager i wysłałem CV, ale czy się odezwą... zobaczymy...
Awatar użytkownika
magdi
Posty: 156
Rejestracja: 11 lis 2019, 13:06

Re: agencja pracy

Post autor: magdi »

Są agencje pracy, ale skutecznie można też szukać i znaleźć pracę przeglądając specjalne serwisy z ofertami pracy. Ja nawet ostatnio znalazłam https://medbra.in/ , gdzie są oferty pracy dla branży medycznej. Oferty dotyczą różnych specjalizacji i można tam znaleźć oferty z różnych stron naszego kraju. Myślę, że takie serwisy to ułatwienie w poszukiwaniu dobrej pracy dla siebie.
Awatar użytkownika
mateo
Posty: 29
Rejestracja: 27 lis 2019, 13:24

Re: agencja pracy

Post autor: mateo »

Niezależnie w jaki sposób szukamy pracy, podstawą jest stworzenie dobrego CV. Tak, żeby przyszły pracodawca czy rekruter właśnie na nasze CV zwrócił uwagę. Teraz w necie można nawet przydatne wskazówki znaleźć. Na https://futurecollars.com/pl/jak-napisac-dobre-cv-w-it/ macie akurat cenne informacje, jak napisać dobre CV w branży IT. Dobrze, że są takie pomocne strony, wiadomo jak się właściwie zabrać za pisanie.
Awatar użytkownika
marmaj77
Posty: 107
Rejestracja: 09 kwie 2020, 21:59

Re: agencja pracy

Post autor: marmaj77 »

Ja znalazłem pracę jako stolarz dzięki agencji pracy GARTNER z Legnicy http://www.gartner-group.pl/ Super specjalisci, z dobrymi ofertami pracy, także warto sie rozejrzeć co tam aktualnie mają, może akurat coś czego szukacie.
Awatar użytkownika
Weronika
Posty: 481
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:59

Re: agencja pracy

Post autor: Weronika »

Jeśli szukacie dobrej agencji pracy tymczasowej, która pomoże Wam w znalezieniu pracy za granicą, to polecam zapoznać się z ofertą na stronie https://polandworkforce.com/. Agencja Pracy Tymczasowej Poland Workforce to agencje godna zaufania, działająca już dłuższy czas na rynku, więc nie macie się czego obawiać ;)
hyżka

Re: agencja pracy

Post autor: hyżka »

Jak szukacie pracy w charakterze opiekuna osoby starszej i chcecie wyjechać za granicę do Niemiec to zdecydowanie polecam agencję Dolce Vita https://edolcevita.pl/. Oferują tu bardzo dobre warunki finansowe, jest umowa, pensje zawsze są wypłacane na czas. Można nawet liczyć na dodatkowe premie za pracę w okresie świątecznym.
Mangą98

Re: agencja pracy

Post autor: Mangą98 »

Czy macie dobre doświadczenia z agencją pracy tymczasowej? Moja znajoma bardzo narzeka - podzielcie się opiniami.
ODPOWIEDZ