Dachówka

Wszystko co musisz wiedzieć o pracy, pracodawcach, ale i o sposobach spędzania czasu wolnego. Zapraszamy do dyskusji wszystkich poszukujących informacji o firmach, poleceń i tych, którzy po prostu chcą podyskutować o pracy.
Awatar użytkownika
Hybrina
Posty: 171
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:42

Dachówka

Post autor: Hybrina »

Nie każda dachówka nadaje się na każdy rodzaj dachu - ważne są spady etc. Potrzebujesz do tego rady fachowca. wiem, że możesz taką uzyskać na https://dachy-okna.pl/ - wystarczy się z nimi skontaktować i doradzą Ci to, co będzie w Twoim przypadku najlepsze. Oni zajmują się typowo dachami wiec ich wąska specjalizacja poniekąd czyni ich ekspertami w swojej dziedzinie a przynajmniej osoby, ktore korzystały z ich usług same polecały mi tę firmę.

nokia maps planowanie trasy
Awatar użytkownika
marmaj77
Posty: 107
Rejestracja: 09 kwie 2020, 21:59

Re: Dachówka

Post autor: marmaj77 »

Dobry wybór dachówek będziecie mieć w https://www.dachlux.pl/oferta/pokrycia-dachowe/ My mamy od nich dachówkę ceramiczną Koramic i jestem z niej zadowolony, sprawdza sie w praktyce bardzo dobrze, jest solidnej jakości. Zajmują się też montażem pokrycia dachowego, na ich specjalistach można polegać.
Awatar użytkownika
zereus
Posty: 66
Rejestracja: 06 kwie 2020, 16:42

Re: Dachówka

Post autor: zereus »

U nas jest dachówka ceramiczna Creaton i bardzo ją sobie chwalę, jest porządnej jakości, fajnie wygląda no i w tyn sklepie kupiliśmy ją w dobrej cenie https://www.ambit.gda.pl/oferta/dachy-s ... ceramiczna Wybór mają tu duży, także warto do nich zajrzeć, no i ceny sa u nich korzystne.
ODPOWIEDZ