Firmowey ewent

Wszystko co musisz wiedzieć o pracy, pracodawcach, ale i o sposobach spędzania czasu wolnego. Zapraszamy do dyskusji wszystkich poszukujących informacji o firmach, poleceń i tych, którzy po prostu chcą podyskutować o pracy.
Awatar użytkownika
Hybrina
Posty: 171
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:42

Firmowey ewent

Post autor: Hybrina »

czy ktoś z was organizował taki event w willa zagórze? znalazłam ich ofertę tu http://www.willazagorze.pl/pl/konferenc ... szawy.html i chciałabym przeprowadzić wyjazdową konferencję 3 dniową połączoną właśnie z imprezą integracyjną dla naszych pracowników. Mam już nawet namiary na fajnego animatora do takich eventów, myślałam m in o jakimś survivalu albo o zapasach sumo w tych super dużych strojach
Awatar użytkownika
Asiula
Posty: 12
Rejestracja: 22 maja 2019, 11:22

Re: Firmowey ewent

Post autor: Asiula »

Niedługo rozpoczynam współpracę z nowym klientem biznesowym i chciałabym zorganizować dla niego eleganckie spotkanie. Nie tylko jest wielkim smakoszem różnych kuchni, ale też lubi zwracać uwagę na wystrój wnętrz oraz atmosferę. Mam przeczucie, że idealnym miejscem będzie Hotel Włoski https://hotelwloski.pl/ ponieważ personel wyjątkowo potrafi zadbać tam o gości. Mam też nadzieję, że dzięki tym wszystkim zaletom nasz pobyt zakończy się pozytywnym podpisaniem kontraktu.
Awatar użytkownika
baskaa
Posty: 134
Rejestracja: 11 cze 2019, 18:02

Re: Firmowey ewent

Post autor: baskaa »

a my mielismy taki firmowy event tutaj organizowany http://wstarymrynku.pl/?fbclid=IwAR1c5n ... 1EW7H9U6f0 bardzo ladna restauracja, dobrze zlokalizowana, pyszne jedzenie, bogata karta win :)
Awatar użytkownika
megalolr
Posty: 5
Rejestracja: 20 lis 2019, 21:09

Re: Firmowey ewent

Post autor: megalolr »

Na pewno w przyszłości z tego skorzystam. Teraz jednak nie jest mi to potrzebne.
Trzeba zaczynać od najskromniejszego szczęścia, wówczas przychodzi częściej.
Awatar użytkownika
rudaa
Posty: 140
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:56

Re: Firmowey ewent

Post autor: rudaa »

A czy ktoś z was organizuje w tym roku może wigilię dla swoich pracowników? Bo jak tak to możecie zapoznać się z ofertą hotelu Jasek http://www.hoteljasek.com.pl/organizacj ... -w-hotelu/ . Mój brat był kilka razy w tym miejscu i bardzo sobie je chwalił. Mówił, że jest tam naprawdę ładnie i wszystko odbywa się z klasą.

klimatyzacje split
Awatar użytkownika
sniezka
Posty: 101
Rejestracja: 30 lis 2019, 10:33

Re: Firmowey ewent

Post autor: sniezka »

jesli chodzi o jakiekolwiek eventy, to po ostatnim na ktorym mialam okazje byc stwierdzam, ze zdecydowanie lepiej kwestie organizacji zostawic specjalistom :) ja moge polecic Warsztatownia i mniej Wiecej https://www.facebook.com/warsztatowniaimniejwiecej/ od wielu lat zajmuja sie organizowaniem imprez, warsztatow, roznych tego typu eventow :) mnie sie mega podobalo
ODPOWIEDZ